Gevonden overleden man in Aarle-Rixtel is 26-jarige Helmonder die mogelijk epileptische aanval kreeg
woensdag 6 augustus 2025, 19:19 uurAARLE-RIXTEL - In het riviertje de Aa bij Aarle-Rixtel is woensdagmiddag het lichaam van een 26-jarige man uit Helmond aangetroffen. De man was als vermist opgegeven door zijn partner, nadat hij rond het middaguur niet thuiskwam. Volgens de politie is er op dit moment geen vermoeden van een misdrijf.
Waar: Pater Eustachiuslaan in Aarle-Rixtel
» Brabants Dagblad
Kaart nieuws Aarle-Rixtel. Locatie nieuws: 51.52295 / 5.65744 Pater Eustachiuslaan
Pater Eustachiuslaan in Aarle-Rixtel
woensdag 6 augustus 2025, 18:39 uur
In het riviertje de Aa bij de Pater Eustachiuslaan in Aarle-Rixtel is woensdagavond een lichaam van een man uit Helmond gevonden. De man was eerder op de dag als vermist opgegeven. Hij is waarschijnlijk onwel geworden, meldt de politie.
Lichaam van vermiste man gevonden in riviertje
woensdag 6 augustus 2025, 17:40 uur
AARLE-RIXTEL - In de eind van de middag van woensdag 6 augustus iets voor 17.40 uur heeft een incident plaatsgevonden aan de Pater Eustachiuslaan in Aarle-Rixtel.
man in het water gevonden na zoekactie
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: Brabants Dagblad