menu
zoek

Nieuws Zutphen

15 jaar cel geëist voor doden Wico van Leeuwen

vrijdag 5 juli 2024, 12:46 uur

Het Openbaar Ministerie eist een gevangenisstraf van vijftien jaar tegen Mart B. (30). Hij wordt verdacht van betrokkenheid bij de dood van Wico van Leeuwen, die ruim twee jaar geleden spoorloos verdween uit Borculo en nooit meer gevonden werd.

» Omroep Gelderland



vrijdag 5 juli 2024, 10:29 uur
15 jaar cel geeïst tegen verdachte Mart B.: ’Vermiste Wico van Leeuwen is dood’
de TelegraafTegen een 30-jarige man is vrijdag 15 jaar cel geëist voor het doden van de vermiste Wico van Leeuwen. Het lichaam van de sinds mei 2022 spoorloze man uit Borculo is nooit gevonden.
» de Telegraaf
vrijdag 5 juli 2024, 10:24 uur
Verdachte: vermiste Wico van Leeuwen leeft niet meer
Omroep GelderlandDe sinds mei 2022 vermiste Wico van Leeuwen uit Borculo is dood. Dat heeft de 30-jarige Mart B. bij de politie verklaard. De man staat vrijdag in de rechtbank in Zutphen terecht op verdenking van moord.
» Omroep Gelderland
vrijdag 5 juli 2024, 09:20 uur
LIVE | OM eist 15 jaar cel tegen Mart B. voor doodslag op Wico van Leeuwen
de GelderlanderKrijgt de familie van Wico van Leeuwen uit Borculo vandaag eindelijk de antwoorden waar het al zo lang op wacht? In Zutphen begint vanmorgen iets na 09.00 uur het proces tegen Mart B. uit Borculo. De man staat terecht voor betrokkenheid bij de dood van Van Leeuwen en het wegmaken van zijn lichaam samen met anderen.
» de Gelderlander



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland
Foto: de Telegraaf
Foto: Omroep Gelderland
Foto: de Gelderlander

Meer nieuws uit Zutphen

27 maart 08:45Grote brand in binnenstad van Zutphen
27 maart 08:01Bewoners op straat bij brand in binnenstad Zutphen: ‘Hoorde gebonk en geschreeuw’
23 maart 13:35Baby gewond bij aanrijding met scooter, bestuurder aangehouden
21 maart 22:06Eigenaar restaurant mishandeld, klanten lopen zonder te betalen weg
24 februari 20:00Fokko hoorde uit het niets hulpgeroep: vrouw die niet wist dat ze zwanger was, bevalt plots
24 februari 19:00Verdachte kan het niet aan om in rechtbank te zijn
22 februari 15:49Vrouw bevalt totaal onverwachts in zonnestudio Zutphen
17 februari 22:16Bekend gezicht wordt nieuwe burgemeester van Zutphen
13 februari 16:00Moeder zou 5-jarig zoontje van balkon op vijfde etage hebben gegooid: ‘Ik was mezelf niet’
9 februari 11:43Gewonde bij steekincident na ruzie, politie stelt buurtonderzoek in
3 februari 15:27Ex-rijschoolhouder veroordeeld voor doodsbedreiging van journaliste
26 januari 11:32Uitslaande brand verwoest historisch pand in centrum Zutphen, oorzaak niet te achterhalen
23 januari 15:44Weer internet, tv en bellen in Zutphen
23 januari 12:49Urenlang geen treinen tussen Arnhem en Dieren door aanrijding
9 januari 18:16Brand in rijtjeshuis Zutphen hield buren urenlang buiten: ‘Een jasje over de pyjamaatjes’
17 december 13:44Niet Van Zutphen maar centrum-rechtse kandidaat wordt Europese Ombudsman
6 december 20:40Politie onderzoekt overval op tankstation
2 december 20:28Snel lossen van zware vracht redt zinkend schip
24 november 19:38Gewonde na botsing tussen twee auto’s
15 november 18:30Oudste van twee broers moet jaren de cel in voor doodsteken Jermaine (22) in Zutphen
RSS.