Dode bij aanrijding op N46 bij Zuidwolde
dinsdag 25 mei 2021, 10:49 uurOp de N46 (Eemshavenweg) nabij Zuidwolde is dinsdagmorgen een 33-jarige man uit Groningen om het leven gekomen. Dit maakte de politie bekend.
Waar: Eemshavenweg in Zuidwolde
» Blik op Nieuws
Kaart nieuws Zuidwolde. Locatie nieuws: Eemshavenweg
Eemshavenweg in Zuidwolde
dinsdag 25 mei 2021, 09:26 uur
Bij een ernstig ongeval op de N46 bij het Groningse Zuidwolde is dinsdagochtend een 33-jarige man uit Groningen om het leven gekomen. Een 48-jarige man, eveneens uit Groningen, raakte gewond en ligt in het ziekenhuis. Bij het ongeval botsten een personenauto en een bedrijfsbus op elkaar. De weg is zeker nog tot 12.00 uur helemaal afgesloten.
Dode en gewonde bij ernstig ongeval op Groningse N-weg

dinsdag 25 mei 2021, 08:45 uur
Bij een ernstig ongeval op de N46 bij het Groningse Zuidwolde zijn dinsdagochtend een personenauto en een bedrijfsbus op elkaar gebotst. Er zijn meerdere gewonden. De weg is helemaal afgesloten.
Zwaar ongeval op Groningse N-weg

dinsdag 25 mei 2021, 08:34 uur
ZUIDWOLDE - Dinsdagmorgen 25 mei rond 6.55 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Eemshavenweg - N46 in Zuidwolde.
Ernstig ongeval zorgt voor forse verkeershinder

dinsdag 25 mei 2021, 07:38 uur
Bij een aanrijding op de Eemshavenweg (N46) bij Zuidwolde is dinsdagochtend een 33-jarige man uit Groningen om het leven gekomen. Een 48-jarige plaatsgenoot is gewond naar het ziekenhuis gebracht.
Aanrijding bij Zuidwolde; N46 dicht tussen Groningen en Bedum

dinsdag 25 mei 2021, 07:32 uur
Bij een ongeval op de Eemshavenweg (N46) ter hoogte van Zuidwolde is een 33-jarige man uit Groningen om het leven gekomen. Een 48-jarige man uit Groningen is gewond naar het ziekenhuis gebracht. De weg is inmiddels weer open.
Eemshavenweg bij Zuidwolde is weer open na dodelijk ongeval

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Noord
Foto: Hardnieuws
Foto: de Telegraaf
Foto: Dagblad van het Noorden
Meer nieuws uit Zuidwolde
