menu
zoek

Nieuws Zoetermeer

Verdachte straatroof aangehouden dankzij Team West

vrijdag 10 februari 2023, 13:36 uur

Dankzij een tip die binnenkwam na de uitzending van Team West kon de politie vrijdag 10 februari een minderjarige jongen aanhouden als verdachte van een straatroof. De straatroof vond vorig jaar juli bij Station Meerzicht plaats.

Waar: Jagerspad in Zoetermeer

Het slachtoffer van de straatroof verliet op dinsdag 26 juli rond 21.30 uur samen met een vriend het station Meerzicht. Terwijl zij daar liepen, werden ze door een groep jongens tegengehouden en gedwongen hun spullen in te leveren. Het 17-jarige slachtoffer weigerde dit te doen en rende weg. De groep ging achter hem aan en bij het winkelcentrum werd hij door de groep klem gezet, geslagen en van zijn mobiele telefoon en zijn airpods beroofd. Zijn vriend riep de hulp in van familieleden en samen konden zij een van de straatrovers op het Jagerspad achterhalen en maakten een paar opnames van hem.  Deze straatrover riep echter dat hij niks had gedaan en rende weg.  Een getuige meldde later dat hij had gezien dat deze jongen een mobiele telefoon had weggegooid. Dit bleek later de weggenomen telefoon te zijn van het 17- jarige slachtoffer. Herkenbare beelden getoond In het programma van Team West liet de politie eind januari nog de onherkenbaar gemaakte beelden van de vermoedelijk minderjarige straatrover zien. En werd een oproep gedaan aan de verdachte om zich te melden. Dit deed de verdachte niet , waarna de politie in de uitzending van afgelopen dinsdag beelden zien waarop de verdachte herkenbaar was. Dit zorgde ervoor dat de politie donderdagavond 9 februari een tip kreeg waarna de identiteit van de verdachte bekend werd. Zoals gebruikelijk zijn de beelden direct verwijderd. De verdachte zit vast en zal later worden gehoord. Opsporingsprogramma’s De politie werkt met verschillende lokale en regionale omroepen samen op het gebied van opsporingscommunicatie waarin het publiek gevraagd wordt om mee te helpen bij het oplossen van misdrijven. Regelmatig laat de politie in deze programma's camerabeelden van verdachten zien. 


» Politie.nl


Kaart nieuws Zoetermeer. Locatie nieuws: 52.05641 / 4.46486 Jagerspad
Jagerspad in Zoetermeer


vrijdag 10 februari 2023, 14:17 uur
Minderjarige jongen vast voor gewelddadige straatroof
Omroep WestEen minderjarige jongen is vrijdagochtend aangehouden als verdachte van een straatroof in Zoetermeer. Een 17-jarige jongen werd daarbij beroofd van zijn telefoon en AirPods. Het opsporingsprogramma Team West toonde dinsdag beelden van de verdachte. Aan de hand van een tip kwam de politie achter zijn identiteit.
» Omroep West



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West

Meer nieuws uit Zoetermeer

17 mei 17:40Man vast voor mishandeling waarbij slachtoffer zijn neus brak
16 mei 19:08Moeder van 11 maanden vermiste Johan de Bruijn houdt hoop: 'Hij is er nog'
12 mei 17:35Succesvol directeur Charles Droste weg bij Amphion
26 april 17:00Robert (51) stalkte ex en stak haar Picanto in Lelystad in brand: ‘Ik pijn, jij pijn’
18 april 19:45Vrouw veroorzaakt twee ongelukken op A12 en wordt daarna zelf aangereden
18 april 18:04Minderjarige opgepakt vanwege betrokkenheid bij grote brand in Zoetermeer
18 april 12:23Vrouw (56) veroorzaakt verkeerschaos door snelweg twee keer over te steken
17 april 06:10Grote brand verwoest boerderij met rieten dak in Zoetermeer
15 maart 14:08Dode man gevonden in Zoetermeer
10 maart 20:32Spontaan gesprek met koning: ‘Oppassen, dacht ik toen!’
3 maart 14:50Man overleden na botsing tussen twee fietsers
15 februari 14:29Jeu des boules valt in het water na grote lekkage
10 februari 14:17Minderjarige jongen vast voor gewelddadige straatroof
26 januari 23:30Nelson Mandelabrug in Zoetermeer weer open na wekenlange spoedreparatie
24 januari 16:14Nelson Mandelabrug vanaf donderdag weer open
23 januari 19:30Jarenlange celstraf voor gewelddadige aanval op advocate
6 januari 15:02Nelson Mandelabrug Zoetermeer blijft voorlopig dicht
31 december 00:55A12 bij Zoetermeer eerder open na werk aan brug
30 december 11:47Politie stuurt sms'je: je nummer staat in telefoon van drugsdealer
29 december 20:08‘Probleembrug’ A12 bij Zoetermeer weggetakeld
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?