menu
zoek

Nieuws Zoetermeer

Zoetermeer / Rozenburg - Aanhouding na vondst bluetooth speakers in vuilcontainers

zondag 10 oktober 2021, 11:14 uur

De hulpdiensten kregen tussen vrijdag 8 en zaterdagochtend 9 oktober drie meldingen van babygeluiden uit containers. De hulpdiensten doorzochten de containers grondig en ontdekten bluetooth speakers, waar babygehuil uit kwam. Rechercheurs namen de bluetoothspeakers in beslag en startten een onderzoek.

Waar: Sanne van Havelteplein in Zoetermeer

In 24 uur tijd werden er drie verschillende meldingen van babygeluiden uit containers gedaan. Vrijdagmiddag kwam er een melding vanaf het Sanne van Havelteplein in Zoetermeer zaterdagochtend betrof het een melding vanuit een vuilcontainer aan de Van Stolberglaan uit dezelfde plaats. Uit onderzoek bleek dat er vrijdagavond een melding werd gedaan van babygehuil uit een container in Rozenburg. Onnodig werk hulpdiensten Bij dergelijke meldingen komen politie, brandweer, ambulance en de gemeente direct in actie. Bij deze melding deden hulpverleners zorgvuldig onderzoek in de containers. Daarbij is al het afval doorzocht. Dit, om zeker te weten dat het niet om gehuil van een baby ging. Dit kostte onnodig veel kostbare tijd en is niet zonder risico’s. Onze hulpdiensten hebben een levensreddende taak en komen in actie als een ander in nood is, bijvoorbeeld: bij brand, na een ongeval. Of in situaties waarbij er echt iemand in een container terecht is gekomen, zoals vrijdagmiddag aan de Dr. J.W. Paltelaan in Zoetermeer. Ga daarom zorgvuldig om met de kostbare tijd van hulpverleners en laat hen geen onnodige risico’s nemen, want als u in nood bent, wilt u immers ook snel directe hulp. En hulpverleners kunnen niet overal tegelijk zijn.


» Politie.nl


Kaart nieuws Zoetermeer. Locatie nieuws: 51.91556 / 4.23182 Sanne van Havelteplein
Sanne van Havelteplein in Zoetermeer


zondag 10 oktober 2021, 16:45 uur
Man uit Zoetermeer opgepakt om speakers met babygehuil in vuilcontainers
Metro
» Metro
zondag 10 oktober 2021, 14:13 uur
Man opgepakt om speakers met babygehuil in vuilcontainers
RTV RijnmondDe politie heeft een 48-jarige man uit Zoetermeer aangehouden als verdachte voor het plaatsen van bluetooth speakers in vuilcontainers in Rozenburg en Zoetermeer. De speakers speelden babygeluiden af, waardoor de hulpdiensten meerdere keren voor niets moesten uitrukken om de niet-bestaande baby uit de containers te 'bevrijden'. De rol van de man wordt door de politie onderzocht.
» RTV Rijnmond
zondag 10 oktober 2021, 12:43 uur
Man opgepakt om plaatsen bluetooth speaker met babygehuil in containers
de TelegraafEen 48-jarige man uit Zoetermeer is zaterdag opgepakt voor het plaatsen van speakers in vuilcontainers waar babygeluiden uit kwamen. De hulpdiensten waren uren bezig met het doorzoeken van de containers, voordat ze erachter kwamen dat het vals alarm was.
» de Telegraaf
zondag 10 oktober 2021, 12:39 uur
Man aangehouden voor babygeluiden in vuilcontainers via draadloze speakers
NU.nlEen 48-jarige man uit Zoetermeer is opgepakt omdat hij mogelijk iets te maken heeft met bluetoothspeakers die recent in vuilcontainers zijn gevonden en waaruit babygeluiden klonken. Hulpdiensten ontvingen vrijdag en zaterdag drie meldingen van babygeluiden uit containers en zetten alles op alles om een eventuele zuigeling te redden.
» NU.nl
zondag 10 oktober 2021, 12:37 uur
48-jarige man vast om speakers met babygehuil in vuilcontainers
NOSEen 48-jarige man uit Zoetermeer is opgepakt omdat hij door de politie in verband wordt gebracht met drie speakers die afgelopen dagen werden gevonden in containers. Via de speakers was babygehuil te horen. Voorbijgangers hadden daarop de politie gebeld.
» NOS
zondag 10 oktober 2021, 12:26 uur
Man (48) opgepakt voor neppe babygeluiden in vuilcontainers
de GelderlanderEen 48-jarige Zoetermeerder is aangehouden voor het plaatsen van speakers die babygeluiden afspeelden in ondergrondse vuilcontainers. Hulpdiensten moesten afgelopen dagen zeker drie keer uitrukken na meldingen in Zoetermeer en Rozenburg over mogelijk gedumpte baby's. Uiteindelijk bleek het vals alarm.
» de Gelderlander
zaterdag 9 oktober 2021, 18:06 uur
Babygehuil uit container, brandweer vindt bizarre oorzaak: 'Hier haal je geen grap mee uit’
de StentorHulpdiensten zijn in Zoetermeer vrijdag en zaterdag afgegaan op meldingen over babygehuil uit ondergrondse vuilcontainers. Uiteindelijk bleek dat de geluiden uit bluetooth-speakers kwamen, bevestigt een woordvoerster van de politie.
» de Stentor
zaterdag 9 oktober 2021, 17:55 uur
Speakers met babygehuil in afvalcontainer: hulpdiensten in de maling genomen
de TelegraafHulpdiensten zijn in Zoetermeer vrijdag en zaterdag afgegaan op meldingen over babygehuil uit ondergrondse vuilcontainers. Uiteindelijk bleek dat de geluiden uit bluetooth-speakers kwamen. „Dit zijn geen dingen waar je grappen mee uithaalt.”
» de Telegraaf
zaterdag 9 oktober 2021, 14:41 uur
Babygehuil uit vuilcontainer blijkt afkomstig uit speakers
NOSDe hulpdiensten zijn in Zoetermeer twee keer uitgerukt nadat meerdere mensen babygeluiden hadden gehoord uit ondergrondse vuilcontainers. In beide gevallen bleek het geen baby te zijn maar op afstand bediende speakers waarop babygeluiden werden afgespeeld.
» NOS



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond
Foto: de Telegraaf
Foto: NU.nl
Foto: NOS
Foto: de Telegraaf
Foto: NOS
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Zoetermeer

15 maart 14:08Dode man gevonden in Zoetermeer
10 maart 20:32Spontaan gesprek met koning: ‘Oppassen, dacht ik toen!’
3 maart 14:50Man overleden na botsing tussen twee fietsers
15 februari 14:29Jeu des boules valt in het water na grote lekkage
10 februari 14:17Minderjarige jongen vast voor gewelddadige straatroof
26 januari 23:30Nelson Mandelabrug in Zoetermeer weer open na wekenlange spoedreparatie
24 januari 16:14Nelson Mandelabrug vanaf donderdag weer open
23 januari 19:30Jarenlange celstraf voor gewelddadige aanval op advocate
6 januari 15:02Nelson Mandelabrug Zoetermeer blijft voorlopig dicht
31 december 00:55A12 bij Zoetermeer eerder open na werk aan brug
30 december 11:47Politie stuurt sms'je: je nummer staat in telefoon van drugsdealer
29 december 20:08‘Probleembrug’ A12 bij Zoetermeer weggetakeld
27 december 22:56A12 Zoetermeer dagen dicht voor ontmantelen deel brug
20 december 11:56A12 in beide richtingen afgesloten tussen Kerst en jaarwisseling
19 december 12:54Instructeur vlucht voor politie tijdens rijles en richt ravage aan
18 december 15:56Drie agenten mishandeld tijdens uitgaansweekend Zoetermeer
14 december 11:32A12 mogelijk in kerstvakantie dicht voor weghalen Mandelabrug
12 december 11:1912 jaar geëist voor betrokkenheid neersteken advocaat Zoetermeer
11 december 00:33Vrouw belt 112 als haar man ‘achter inbrekers aanzit’, maar hij blijkt gewoon in bed te liggen
7 december 19:15Ontmanteling Zoetermeerse Nelson Mandelabrug gestart
RSS.