Kettingbotsing op de A12 bij Zevenaar
vrijdag 30 december 2022, 12:34 uurZEVENAAR – Op de A12 bij knooppunt Oud-Dijk was vrijdag aan het eind van de ochtend en begin van de middag een rijstrook afgesloten vanwege een kettingbotsing tussen meerdere auto’s. Het ongeval zorgde voor een file van Duitsland richting Arnhem. In totaal waren er vier auto’s achter op elkaar gebotst.
» Gelre Nieuws
vrijdag 30 december 2022, 12:04 uur
ZEVENAAR - Op de A12 zijn vrijdag ter hoogte van Zevenaar vier auto’s betrokken geraakt bij een ongeluk. Vanaf de Duitse grens zijn de auto’s in de richting van Arnhem achterop elkaar geknald.
Kettingbotsing met vier auto’s op de A12 bij Zevenaar: één rijstrook afgesloten

donderdag 29 december 2022, 17:22 uur
Drie auto's zijn donderdagmiddag op elkaar gebotst op de A12 bij Zevenaar. Daarbij raakte één persoon gewond. De weg was een flinke tijd afgesloten.
Drie auto's botsen op elkaar in file op A12 bij Zevenaar

donderdag 29 december 2022, 16:17 uur
ZEVENAAR – Op de A12 bij Zevenaar heeft donderdagmiddag een ongeval plaatsgevonden tussen drie auto’s. De snelweg daarom de nodige tijd volledig dicht. Rond 15.50 uur werden de hulpdiensten gealarmeerd.
UPDATE: A12 bij Zevenaar weer open na ongeval

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Gelderlander
Meer nieuws uit Zevenaar

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?