Bekende multimiljonair (32) scheurt met 250 km/u over de A28: ‘Nou, daar staan we dan op straat’
zondag 25 september 2022, 11:23 uurMet 250 kilometer per uur scheurde multimiljonair Chahid Charrak zaterdagavond in zijn Lamborghini over de A28. Dat kwam de 32-jarige man uit Zeewolde duur te staan. Hij raakte zowel zijn rijbewijs als zijn goudkleurige wagen kwijt.
» Brabants Dagblad
zondag 25 september 2022, 10:34 uur
Een inwoner van Zeewolde heeft zaterdagavond zijn Lamborghini moeten inleveren nadat hij met 250 kilometer per uur werd betrapt op de A28 tussen Assen en Beilen. De politie zag de man rijden en besloot hem te volgen. Uiteindelijk is na wettelijke correcties een snelheidsoverschrijding van 96 kilometer per uur vastgesteld.
Zeewoldenaar rijdt met Lamborghini 250 km/uur op A28

zondag 25 september 2022, 09:37 uur
Met 250 kilometer per uur scheurde multimiljonair Chahid Charrak zaterdagavond in zijn Lamborghini over de A28. Dat kwam de 32-jarige man uit Zeewolde duur te staan. Hij raakte zowel zijn rijbewijs als zijn goudkleurige wagen kwijt.
Bekende multimiljonair (32) uit Zeewolde scheurt met 250 km/u over de A28

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Stentor
Meer nieuws uit Zeewolde
