Alerte getuige waarschuwt politie na babbeltruc
woensdag 3 maart 2021, 11:19 uurDinsdag 2 maart zag een voorbijganger aan de Oswaldusstraat drie verdachten met hoge snelheid uit de straat wegrijden nadat één van hen uit een woning kwam en in de auto stapte. De voorbijganger vertrouwde dit niet en belde de politie.
Waar: Oswaldusstraat in Zeddam
Er bleek mogelijk sprake te zijn geweest van een babbeltruc waar de verdachten zich waarschijnlijk telefonisch en aan de deur hebben voorgedaan als bankmedewerkers. Hierbij heeft een bewoner aan de Oswaldusstraat zijn pinpas en pincode afgestaan. Door de verdachten is hierna een flink geldbedrag gepind. Even later kon de politie de verdachten aanhouden aan de Kilderseweg in Zeddam. De verdachten komen alle drie uit Arnhem. Eén van hen is minderjarig, de andere twee zijn 18 en 20. Ze zitten nog vast. Oproep De politie is benieuwd of deze verdachten meer pogingen hebben gedaan in de omgeving. Heeft u mogelijk iets gezien of meegemaakt? Meld het ons dan via 0900 – 8844. 2021095042 ^JH
Oplichting in Zeddam
» Politie.nl
Kaart nieuws Zeddam. Locatie nieuws: 51.90507 / 6.25626 Oswaldusstraat
Oswaldusstraat in Zeddam
woensdag 3 maart 2021, 12:06 uur
ZEDDAM - Drie Arnhemmers zijn in Zeddam op heterdaad betrapt bij de diefstal van een groot geldbedrag van de rekening van een inwoner van dat dorp. Het drietal - 18 en 20 jaar en één minderjarige - had kort daarvoor diens woning aan de Oswaldusstraat bezocht.
Drie Arnhemse oplichters op heterdaad betrapt en aangehouden in Zeddam na pin-diefstal

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Gelderlander
Meer nieuws uit Zeddam
