menu
zoek

Nieuws Winschoten

Aanhouding na steekincident in Winschoten

zondag 8 mei 2022, 12:22 uur

De politie hield zondagochtend 8 mei een 27-jarige man uit Groningen aan die verdacht wordt van betrokkenheid bij een steekincident in een horecagelegenheid aan het Marktplein in Winschoten. Hierbij raakte een 21-jarige man uit Nieuwe Pekela ernstig gewond en een 24-jarige man uit Midwolda lichtgewond.

Waar: Marktplein in Winschoten

Zondagochtend rond 03.30 uur ontstond er in de horecagelegenheid een conflictsituatie. Dat escaleerde vervolgens dusdanig dat de man uit Nieuwe Pekela meerdere malen werd gestoken en de man uit Midwolda lichtgewond raakte. De hulpdiensten werden direct gealarmeerd. Politieagenten en ambulancepersoneel richtten zich eerst op de medische hulpverlening. Hiervoor kwam ook het mobiel medisch team met de traumahelikopter naar Winschoten. Het 21-jarige slachtoffer werd korte tijd later in stabiele toestand per ambulance vervoerd naar het ziekenhuis. Aanhouding De politie startte gelijk een onderzoek. Politieagenten en rechercheurs namen de eerste verklaringen op van getuigen en deden sporenonderzoek. Ook bekijken ze of er (camera)beelden beschikbaar zijn die kunnen helpen bij het onderzoek. Het onderzoek leidde al vlot naar de Groninger, die in de loop van zondagochtend werd aangehouden. Hij zit momenteel vast en wordt verhoord. Het onderzoek naar het steekincident gaat verder en het is mogelijk dat er nog andere aanhoudingen plaatsvinden.   Graag komen we in contact met mensen die getuige zijn geweest van dit incident en wij nog niet gesproken hebben. Ook komen wij graag in contact met mensen die misschien iets weten of gehoord hebben over dit incident. U kunt dan bellen met 0900-8844 of gebruik maken van het tipformulier. Liever anoniem? Belt u dan met M op nummer 0800-7000.


» Politie.nl


Kaart nieuws Winschoten. Locatie nieuws: 53.14224 / 7.04009 Marktplein
Marktplein in Winschoten


zondag 8 mei 2022, 12:59 uur
27-jarige man aangehouden voor steekpartij Winschoten
de TelegraafDe politie heeft zondagochtend een 27-jarige man uit Groningen aangehouden voor een steekpartij in de nacht van zaterdag op zondag in de Groningse stad Winschoten. Daarbij raakte een 21-jarige man uit Nieuwe Pekela ernstig gewond en een 24-jarige man uit Midwolda lichtgewond, aldus de politie zondagmiddag.
» de Telegraaf
zondag 8 mei 2022, 05:48 uur
Zwaargewonde door steekpartij in Groningse Winschoten
de TelegraafDoor een steekpartij op het Marktplein in de Groningse stad Winschoten is in de nacht van zaterdag op zondag rond 03.30 uur iemand ernstig gewond geraakt. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het incident en roept getuigen op zich te melden.
» de Telegraaf
zondag 8 mei 2022, 05:15 uur
Zwaargewonde bij steekincident Winschoten, verdachte opgepakt
NOSBij een steekincident in Winschoten is afgelopen nacht een man ernstig gewond geraakt. De politie heeft een man van 27 jaar uit Groningen aangehouden als verdachte.
» NOS



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: de Telegraaf
Foto: NOS

Meer nieuws uit Winschoten

1 juni 09:51Nieuw gemeentehuis Oldambt valt zes miljoen euro duurder uit
29 mei 18:51Marten Luiten uit Winschoten prolongeert Nederlandse dressuurtitel
12 mei 11:51Politie zoekt verdachte van gewapende overval op supermarkt Winschoten
15 maart 16:51Drie minderjarigen opgepakt voor overval op Budget Food in Winschoten
12 maart 13:23Politie onderzoekt brandstichting bij voordeur van woning in Winschoten
7 maart 15:50Spoor van vernielingen bij auto's in Winschoten: 'Het geeft een gevoel van onveiligheid'
21 februari 23:19Vette dinsdag: pannenkoeken bakken én eten in de kerk in Winschoten
20 februari 14:48Leerlingen Beukenlaan planten bomen voor dichtbegroeid bos ter grootte van tennisbaan in Winschoten
23 januari 14:34Gewonde na botsing tegen boom op Bovenburen in Winschoten
18 januari 19:10Gemeente Oldambt in het gelijk gesteld in geschil met warmteleverancier zwembaden
19 december 16:40Vijfde editie Tafelhuis in Winschoten levert 40.000 euro op voor voedselbank Oldambt en Pekela
16 december 13:55Aantal vluchtelingen in Lentisgebouw in Winschoten verhoogd naar 180
16 december 08:003, 3 miljoen euro: die som trekt Oldambt uit voor de sloop van het ziekenhuis in Winschoten
12 december 14:29Jurgen Zikken uit Exloo heeft al zes rijbewijzen en is pas achttien
6 december 12:13Storing in Kloosterbrug bij Winschoten voorbij (update)
29 november 11:11Seinstoring op twee Groningse trajecten is voorbij (update)
12 november 08:35Woning in Winschoten zwaar beschadigd na dakbrand
11 november 15:58Vuurwerk met kracht van 750 handgranaten gevonden in garagebox
8 november 06:00Meerderheid politiek Oldambt ziet niks in opvang tussen Beerta en Winschoten
28 oktober 13:47Eis: anderhalf jaar cel voor 'aannemer' die slachtoffers maakte in Noord-Nederland
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?