menu
zoek

Nieuws Wijchen

Twee aanhoudingen voor berovingen na afspraken via datingapps

vrijdag 7 maart 2025, 16:38 uur

Woensdag 5 maart zijn twee verdachten aangehouden voor drie (pogingen van) beroving in Wijchen. De berovingen vonden plaats nadat slachtoffers via een datingapp een afspraak hadden gemaakt. Eenmaal op de locatie bleek de afspraak met een ander doel te zijn gemaakt.

De twee verdachten (mannen van 17 en 18 jaar oud uit Wijchen) worden ook verdacht van een woningoverval in Nijmegen op 25 september 2024. Ook in dit geval werd er na contact via een datingapp een afspraak met de verdachte gemaakt, maar deze keer in de woning van het slachtoffer. Het slachtoffer werd mishandeld en bedreigd. Wat gebeurde er tijdens de berovingen? De eerste beroving vond plaats op zondagavond 5 januari in de buurt van het winkelcentrum Zuiderpoort. Van het slachtoffer is de bankpas afgenomen, vervolgens is hiermee gepind. De tweede beroving vond plaats in het naastliggende park van het winkelcentrum op donderdagavond 9 januari. Hierbij is niets buit gemaakt. De twee slachtoffers zijn hierbij mishandeld en bedreigd. Op maandagavond 24 februari vond een derde poging van beroving plaats waarbij ook dit slachtoffer is mishandeld. Hier is niets buit gemaakt. De verdachten zijn vrijdag 7 maart voorgeleid en zullen twee weken langer vast blijven zitten. Getuigenoproep Heb je meer informatie over deze incidenten op 24 september 2024 en 5 januari, 9 januari en 24 februari 2025? Dan komen we graag in contact. Je kunt bellen via 0900-8844 of het onderstaande tipformulier gebruiken. Datingfraude Datingfraude is een veel voorkomende vorm van oplichting en komt voor in verschillende vormen. De politie waarschuwt mensen om hierop alert te zijn. Lees meer over deze vorm van oplichting.  


» Politie.nl

Kaart nieuws Wijchen. Locatie nieuws: 51.80769 / 5.74310


zaterdag 8 maart 2025, 10:23 uur
Ze dachten een date te hebben, maar ‘afspraakje’ had heel ander doel: twee mannen opgepakt
de GelderlanderVier slachtoffers dachten via een datingapp een afspraakje in Wijchen te hebben gemaakt. Maar eenmaal op locatie bleek de ‘date’ een heel ander doel te hebben: ze werden beroofd of mishandeld. Twee verdachten zijn woensdag aangehouden.
» de Gelderlander
vrijdag 7 maart 2025, 20:10 uur
Twee aanhoudingen voor berovingen na afspraken via datingapps
Gelre NieuwsWIJCHEN – Woensdag 5 maart zijn twee verdachten aangehouden voor drie (pogingen van) beroving in Wijchen. De berovingen vonden plaats nadat slachtoffers via een datingapp een afspraak hadden gemaakt. Eenmaal op de locatie bleek de afspraak met een ander doel te zijn gemaakt.
» Gelre Nieuws
vrijdag 7 maart 2025, 17:54 uur
Jongens (17 en 18) aangehouden voor berovingen met geweld na afspraken via datingapps
Omroep GelderlandTwee jongens van 17 en 18 jaar zijn aangehouden op verdenking van beroving en poging tot beroving in Wijchen. De berovingen vonden plaats nadat slachtoffers via een datingapp een afspraak hadden gemaakt. Eenmaal op de locatie bleek de afspraak met een ander doel te zijn gemaakt. De slachtoffers werden ook mishandeld.
» Omroep Gelderland



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland

Meer nieuws uit Wijchen

8 maart 10:23Ze dachten een date te hebben, maar ‘afspraakje’ had heel ander doel: twee mannen opgepakt
1 maart 22:44Uitgebreide alcoholcontrole op twee locaties gaat nog in de nacht door
17 februari 23:17Plaspauze loopt niet goed af: auto verdwijnt op zeven meter diepte van het meer
17 februari 08:47Flinke brand in kassencomplex in Wijchen
12 februari 10:19KIJK | Bolide in de as: peperdure Audi SQ5 gaat in vlammen op
24 januari 09:41Ravage en gewonden na ongeval, weg dicht
6 januari 19:15Auto botst hard tegen fietsers, traumahelikopter landt in de buurt
28 december 17:15Brandweer redt kat die vast zit onder motorkap van auto
22 december 07:31Woning in buitengebied van Wijchen in de as gelegd door uitslaande brand
13 december 17:33Rijksrecherche: politie had geen schuld aan overlijden man (46) in Wijchen, afgelopen zomer
29 november 17:24Voormalig CDA-politicus Jan Hendrikx (83) overleden
14 november 17:20Protest tegen onderwijsbezuinigingen • Scholen in Nijmegen en Wijchen bedreigd
11 november 09:41Lange files op A50 door ongeval én vrachtwagen in brand
2 november 10:37Automobilist gewond bij eenzijdig ongeval
27 oktober 10:03Geen treinen tussen Oss en Nijmegen door aanrijding
22 september 05:08A50 dicht na heftige botsing, auto vliegt in brand
18 september 19:23Bewoonster van huis waar explosief werd gevonden: ‘Ik schrik op bij iedereen die langsloopt’
18 september 14:05Politie deelt beelden van blonde vrouw na ruzie op Vierdaagsefeesten: met glas in gezicht gestoken
3 augustus 16:48Wijchen juicht voor BMX-zussen Merel en Laura Smulders
30 juli 09:54Vermiste zwemmer (65) overleden, politie sluit misdrijf uit
RSS.