Brandstichting zendmast
zaterdag 25 april 2020, 09:12 uurDe hulpdiensten kregen in de nacht van vrijdag 24 op zaterdag 25 april een melding van een brand in een zendmast aan de Bloemendaalsweg. De politie vermoedt brandstichting en onderzoekt de brand.
Waar: Bloemendaalseweg in Waddinxveen
De brandweer kon de brand direct blussen. Omdat er aanwijzingen zijn gevonden voor brandstichting, startte de politie een onderzoek. Forensisch rechercheurs zochten rondom de mast naar sporen. Hebt u iets verdachts gezien of gehoord in de omgeving van de zendmast in Waddinxveen? Bel dan met 0900-8844. U kunt ook anoniem uw melding doen, via 0800-7000. Zendmastbranden In de afgelopen drie weken stonden meerdere zendmasten in Nederland in brand. De branden zijn vermoedelijk allemaal aangestoken en kunnen er voor zorgen dat 112 minder goed bereikbaar is. De eenheden waarin de branden plaatsvonden en de Dienst Landelijke Recherche doen gezamenlijk onderzoek. Landelijke coördinatie en onderzoek mogelijk crimineel netwerk Het in brand steken van de zendmasten is zorgelijk en onacceptabel. De eventuele impact van de uitval van de zendmasten kan groot zijn. Het kan bijvoorbeeld gevolgen hebben voor de dekking van het telefoonnetwerk en daardoor voor de bereikbaarheid van de hulpdiensten. Dat de politie de brandstichtingen stopt, de verdachten opspoort en eventueel hun netwerk blootlegt, is dan ook van groot belang. De betreffende eenheden doen zelf onderzoek naar de branden in hun gebied. De Landelijke Eenheid coördineert en onderzoekt het mogelijk crimineel netwerk dat erachter zit.
Brand in Waddinxveen
Getuigenoproep in Waddinxveen
» Politie.nl
Kaart nieuws Waddinxveen. Locatie nieuws: 52.03254 / 4.69515 Bloemendaalseweg
Bloemendaalseweg in Waddinxveen
zaterdag 25 april 2020, 14:05 uur
Een zendmast bij de Zuid-Hollandse plaats Waddinxveen is in brand gestoken. De brandweer kon het vuur snel blussen. Zendmasten worden goed in de gaten gehouden, omdat afgelopen tijd al 19 zendmasten in Nederland in brand zijn gestoken.
Opnieuw zendmast in brand gestoken

zaterdag 25 april 2020, 10:47 uur
Opnieuw is er brand geweest in een zendmast, dit keer in Waddinxveen. De brandweer was er snel bij en kon het vuur doven. De politie onderzoekt de zaak, het zou weer gaan om brandstichting.
Opnieuw brand in zendmast, dit keer in Waddinxveen

zaterdag 25 april 2020, 10:30 uur
Voor de negentiende keer is brand gesticht in een zendmast. Deze keer was Waddinxveen het doelwit.
Opnieuw brand in een zendmast

zaterdag 25 april 2020, 10:00 uur
In de nacht van vrijdag op zaterdag is in Waddinxveen brand gesticht in een zendmast aan de Bloemendaalseweg. Dit meldt de politie zaterdag.
Opnieuw zendmast in brand gestoken, nummer 19 in de reeks

zaterdag 25 april 2020, 09:39 uur
In Waddinxveen is in de nacht van vrijdag brand geweest in een zendmast. Het vuur werd kort na middernacht ontdekt door een fietser die over de Bloemendaalseweg reed. De politie heeft aanwijzingen dat de brand is aangestoken.
Brandstichting in zendmast: 'Verdachte situatie? Bel 112!'

zaterdag 25 april 2020, 00:43 uur
WADDINXVEEN - Zaterdagmorgen 25 april rond 0.05 uur is brand ontstaan in een zendmast aan de Bloemendaalseweg in Waddinxveen.
Brand in zendmast

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West
Foto: Politie.nl
Foto: Hardnieuws
Foto: NOS
Foto: Metro
Foto: Hart van Nederland
Meer nieuws uit Waddinxveen

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?