Getuigen van luchtbuks schoten gezocht
zondag 12 april 2020, 11:29 uurBewoners van de Heemraadweg werden op zaterdagavond 11 april opgeschrikt door schoten van een luchtbuks. Toen politie agenten in de straat aankwamen werden ook zij beschoten. De recherche zoekt getuigen.
Waar: Heemraadweg in Waddinxveen
Agenten die rond 22:00 uur in de straat aankwamen troffen beschadigde voertuigen aan en zagen dat ook lantaarnpalen beschadigd waren. Op straat werden loden kogels gevonden, waaruit bleek dat er met een luchtbuks werd geschoten. Tijdens het onderzoek in de buurt werden de agenten zelf ook beschoten, waardoor voor hen een onveilige situatie ontstond. Na onderzoek in meerdere woningen is er nog geen verdachte aangehouden. De recherche roept daarom getuigen op om zich te melden. Heeft u iets gezien of gehoord? Of heeft u (video)beelden die de recherche kan helpen in het onderzoek? Neem dan contact op via 0900 8844. Als u liever anoniem blijft, bel dan 0800 7000 voor Meld Misdaad Anoniem. Geweld tegen politieagenten De politie tolereert geen verbaal of fysiek geweld tegen politiemensen en anderen met een publieke taak. Wij treden hier altijd tegen op. Bij agressie of geweld tegen politie ambtenaren staat de politie pal achter haar medewerkers. De dader wordt niet alleen strafrechtelijk, maar ook financieel aangepakt voor het veroorzaken van schade. Afgesproken is dat de straf bij geweld tegen politiemensen en anderen met een publieke taak altijd wordt verhoogd.
Schietincident/steekincident in Waddinxveen
» Politie.nl
Kaart nieuws Waddinxveen. Locatie nieuws: 52.03703 / 4.65627 Heemraadweg
Heemraadweg in Waddinxveen
zondag 12 april 2020, 12:40 uur
Agenten zijn in Waddinxveen zaterdagavond beschoten met een luchtbuks. Buurtbewoners hadden gebeld dat er werd geschoten.
Politie beschoten met luchtbuks in Waddinxveen

zondag 12 april 2020, 12:39 uur
Agenten zijn zaterdagavond in Waddinxveen beschoten met een luchtbuks. Bewoners van de Heemraadweg hadden de politie gebeld omdat ze schoten hoorden in de straat. Toen agenten poolshoogte namen, werden zij ook zelf beschoten.
Agenten beschoten met luchtbuks in Waddinxveen

zondag 12 april 2020, 12:27 uur
Agenten zijn in Waddinxveen zaterdagavond beschoten met waarschijnlijk een luchtbuks.
Politie Waddinxveen beschoten met luchtbuks

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West
Foto: Politie.nl
Foto: Metro
Foto: de Telegraaf
Meer nieuws uit Waddinxveen

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?