menu
zoek

Nieuws Vught

Man aangehouden na dollemansrit door Den Bosch

zondag 9 oktober 2022, 13:16 uur

Een 29-jarige man uit Oudheusden is zaterdagavond aangehouden na een dollemansrit in Den Bosch. De man reed volgens de politie aan het begin van de avond „als een dolle” door de stad, veroorzaakte schade aan geparkeerde auto’s, raakte later in Vught ook nog eens drie bomen en bedreigde agenten.

Waar: Sint Janssingel in Vught

» de Telegraaf


Kaart nieuws Vught. Locatie nieuws: 51.68879 / 5.29876 Sint Janssingel
Sint Janssingel in Vught


zondag 9 oktober 2022, 13:13 uur
Man aangehouden na dollemansrit door Den Bosch
Leeuwarder CourantEen 29-jarige man uit Oudheusden is zaterdagavond aangehouden na een dollemansrit in Den Bosch. De man reed volgens de politie aan het begin van de avond "als een dolle" door de stad, veroorzaakte schade aan geparkeerde auto’s, raakte later in Vught ook nog eens drie bomen en bedreigde agenten.
» Leeuwarder Courant
zondag 9 oktober 2022, 12:49 uur
Dollemansrit door Den Bosch en Vught: auto's en bomen geraakt
Omroep BrabantEen 29-jarige automobilist uit Oudheusden is zaterdagavond opgepakt na een dollemansrit door Den Bosch en Vught. Hij reed op de Sint Janssingel in Den Bosch tegen verschillende geparkeerde auto's. Een getuige die de man zag racen, waarschuwde de politie.
» Omroep Brabant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: Leeuwarder Courant

Meer nieuws uit Vught

3 maart 13:32Wolf doodgereden op A2 bij Vught
2 februari 21:33Hardloper raakt zwaargewond bij aanrijding in Vught, met spoed naar ziekenhuis gebracht
1 februari 17:17Vrachtwagen met drie paarden achterin botst met auto op A2
1 februari 10:45Hardleerse dronken automobilist (63) stapt doodleuk weer in auto nadat rijbewijs is ingevorderd
16 januari 18:27Vught krijgt eigen zittingszaal binnen in EBI
28 december 16:06Ouders van Sanne en Hebe: ‘We zullen onze dochters voor altijd missen’
21 december 15:12Gemengde reacties op geschrapt bouwplan N65: 'Toekomst nog steeds onzeker'
13 december 09:47Brand in zorginstelling Vught
1 december 16:37Man uit Vught verdacht van fatale mishandeling dochter van vier maanden
10 november 15:25’Gevangenis bezorgt geen brieven Mohammed B. en Gökmen T. bij Taghi’
10 november 10:13Beelden tonen spectaculaire politie-achtervolging vanuit Vught: getrokken pistolen en hevige crash
9 november 22:14Leerling bestelt per ongeluk voor half miljoen euro aan lesmateriaal
5 november 07:54Gevangene raakt gewond bij brand in PI Vught, vuur inmiddels gedoofd
31 oktober 19:00‘Aanzienlijke schade’ bij advocatenkantoor nadat auto gevel ramt
31 oktober 10:45Willem bouwt huis compleet om tot spookhuis: ‘Ik ben gek van Halloween’
28 oktober 18:32Ridouan Taghi over lekken vanuit EBI: ‘Ik zat ze gewoon te jennen’
27 oktober 18:33Emotioneel afscheid van verongelukte Hebe (10): ‘Jij bent de zoetste en de zachtste’
27 oktober 17:59Auto uitgebrand op vluchtstrook A2
23 oktober 16:37Bijna 50.000 euro voor familie van omgekomen Hebe: waarom zijn dit soort acties zo succesvol?
22 oktober 15:11Geparkeerde auto vliegt in brand in Vught
RSS.