Nieuw afgeluisterd gesprek in zaak Peter R. de Vries: "Ze willen weten of ik met die Taghi praat"
donderdag 30 november 2023, 17:42 uurDe naam 'Taghi' viel vandaag weer eens bij de laatste voorbereidende zitting in de zaak voor de moord op Peter R. de Vries. De achternaam valt in een nieuw, afgeluisterd gesprek. Of justitie daarmee ook echt hard kan maken dat Ridouan Taghi de man is die de opdracht voor de moord op de misdaadjournalist gaf, blijft de vraag.
» RTV N-H
donderdag 30 november 2023, 16:51 uur
Een van de verdachten in de zaak van de moord op Peter R. de Vries heeft de naam ‘Taghi’ laten vallen, in een door de politie afgeluisterd gesprek. Dit bleek donderdag tijdens een voorbereidende zitting in de zaak.
‘Ze willen weten of ik met die Taghi praat’

donderdag 30 november 2023, 14:25 uur
Een van de verdachten in de zaak-Peter R. de Vries heeft in een afgeluisterd gesprek over Ridouan Taghi gesproken als "die klootzak die het hele ... georganiseerd heeft". Ook verwees hij naar Taghi als de Nederlandse Pablo Escobar, een Colombiaanse drugshandelaar die bekendstond om zijn gewelddadigheid.
Verdachte zaak-De Vries vergelijkt Taghi met Pablo Escobar 'die alles organiseert'

donderdag 30 november 2023, 12:45 uur
Een van de verdachten in de strafzaak over de moord op Peter R. de Vries, heeft in een door de politie afgeluisterd gesprek de naam ’Taghi’ genoemd.
Verdachte strafzaak moord Peter R. de Vries noemde naam Taghi in afgeluisterd gesprek

donderdag 30 november 2023, 12:21 uur
Opnieuw duikt de naam van Ridouan Taghi op in het onderzoek naar de moord op Peter R. de Vries. Een van de verdachten, die hem na de schietpartij zou hebben gefilmd, zei vorig jaar in een afgeluisterd gesprek tegen zijn huisgenoot dat ‘die Taghi’ alles zou hebben georganiseerd.
Filmer na moord op Peter R. de Vries claimt: ‘Die Taghi heeft alles georganiseerd’

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV N-H
Foto: NU.nl
Foto: de Telegraaf
Foto: PZC
Meer nieuws uit Vries
