menu
zoek

Nieuws Vries

OM: Verspreiden beelden moord Peter R. de Vries is terrorisme

vrijdag 6 januari 2023, 15:29 uur

De strafzaak over de moord op misdaadjournalist Peter R. de Vries is vrijdag opnieuw begonnen tegen – inmiddels – zes verdachten, van wie er vier ‘nieuw’ zijn. De laatste die werd aangehouden is tot nu toe de Pool Konrad ‘Kale’ W., die volgens het Openbaar Ministerie was betrokken bij het leveren van de moordwapens, de vluchtauto en een Google Pixel-telefoon waarop belastende berichten zijn gevonden.

» de Telegraaf



vrijdag 6 januari 2023, 13:29 uur
OM: Poolse verdachte Konrad W. regelde wapens en vluchtauto voor moord Peter R. de Vries (UPDATE)
CrimesiteKonrad W., de 30-jarige Poolse verdachte in de moordzaak van Peter R. de Vries, heeft volgens het Openbaar Ministerie een telefoon, auto, benzine en wapens geleverd aan de uitvoerders van de moord. Dat meldde het OM vrijdagochtend tijdens een inleidende zitting in de Amsterdamse rechtbank.
» Crimesite
vrijdag 6 januari 2023, 11:37 uur
Verdachte Konrad W. zou wapens hebben geleverd voor moord Peter R. de Vries
NU.nlKonrad W. wordt ervan verdacht dat hij de wapens heeft geleverd die gebruikt zijn bij de moord op Peter R. de Vries in juli 2021. De man werd onlangs overgeleverd vanuit Polen en verscheen vrijdag voor het eerst in de rechtbank van Amsterdam.
» NU.nl
vrijdag 6 januari 2023, 11:29 uur
LIVE | OM: veel bewijs betrokkenheid Pool Konrad W. bij moord De Vries
de TelegraafHet Openbaar Ministerie meent dat er volop bewijs is voor de betrokkenheid van de 30-jarige Pool Konrad W. bij de moord op Peter R. de Vries.
» de Telegraaf
vrijdag 6 januari 2023, 11:10 uur
OM: Konrad W. regelde wapens, vluchtauto en telefoon voor aanslag op Peter R. de Vries
BN DeStemKonrad W., de zesde verdachte in de aanslag op Peter R. de Vries, was volgens het Openbaar Ministerie (OM) de man die de wapens regelde. Maar de Pool (30) bezorgde de twee uitvoerders van de moord ook een vluchtauto en een speciale telefoon waarop zij instructies kregen.
» BN DeStem



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: NU.nl
Foto: de Telegraaf
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Vries

17 april 22:50Jaarlijks worden er zeker vijf vrouwen streng beveiligd vanwege de dreiging van eerwraak
15 april 18:28Vermeend lid organisatie achter moord Peter R. de Vries komende 14 dagen vast
14 maart 09:43Peter R. de Vries Foundation keert voor het eerst beloning van 100.000 euro uit
9 maart 07:30Sam Hagens reageert op roddel over vader
13 februari 06:50KIJK | 'Spoorloos koos vrouw met beste verhaal en zei: U bent het’
11 februari 11:24Drie verdachten uit Vries en Assen opgepakt voor zorgfraude
7 februari 20:34Montferland vraagt uitstel voor asielopvang: 'Ik denk dat we er wel uitkomen'
2 februari 19:14Onemanshow van Patrick de Vries van SVZ tegen Gieten
14 november 18:34Onderwijsdemonstratie in Groningen rustig verlopen
14 november 17:00Tot 100.000 euro voor de gouden tip in een onopgeloste moordzaak
13 november 08:40Van doodsbedreigingen tot Specsavers-grappen, zelfs een fluitende vader ontkomt er niet aan
31 oktober 15:30Geen spoor van sinds 1995 vermiste Jaïr Soares ondanks nieuwe tips
23 oktober 12:37OM tegen verdachten moord op Peter R. De Vries: ga praten
4 oktober 22:10Dik twee maanden te vroeg, maar Vries verkeert nu al in kerstsferen
19 september 16:36Nederlander debuteert in The great British bake off: ‘We stonden te klappertanden in de tent’
15 augustus 06:42Buurtbewoners in Vries: 'Prettiger over straat na arrestatie Mark B.'
16 juli 17:30Monument Peter R. de Vries trekt veel bekijks: "Groot, maar hij verdient het echt"
10 juli 20:22Partybussen, 700 euro voor kaartje en ‘onvoorstelbaar druk’: in het spoor van 100.000 Oranjefans
24 juni 19:03OM in hoger beroep in alle strafzaken moord Peter R. de Vries
16 juni 16:29Nyck de Vries tweede in 24 Uur van Le Mans, sof voor Robin Frijns door technisch probleem
RSS.