menu
zoek

Nieuws Volendam

'Oud-Feyenoorder heeft mogelijk onderwereld achter zich aan'

donderdag 5 december 2024, 19:52 uur

Oud-Feyenoorder Elvis Manu (31) is mogelijk betrokken bij een mislukte drugsdeal. Al weken is hij afwezig bij trainingen en wedstrijden bij zijn huidige voetbalclub FC Volendam. Zijn woning in Dordrecht zou eind november ook al doelwit zijn geweest van een explosie.

» RTV Rijnmond



donderdag 5 december 2024, 18:20 uur
‘Oud-Feyenoorder Elvis Manu ontbreekt bij Volendam wegens dreiging uit onderwereld’
BN DeStemElvis Manu tekende onlangs een contract bij FC Volendam, maar laat zich al wekenlang niet meer zien op het trainingsveld. De reden daarvoor blijkt geen blessure te zijn, maar een mogelijke dreiging uit de onderwereld. Volgens de Telegraaf werd de woning van de 31-jarige aanvaller in Dordrecht op 23 november getroffen door een aanslag.
» BN DeStem
donderdag 5 december 2024, 17:50 uur
Grote problemen voor Volendammer Elvis Manu: aanslag op zijn huis
RTV N-HHet lijkt erop dat Elvis Manu zich flink in de nesten heeft gewerkt. De aanvaller van FC Volendam is volgens De Telegraaf mogelijk betrokken bij een onderwereldconflict. Zo vond er op 23 november een aanslag plaats op zijn woning in Dordrecht.
» RTV N-H
donderdag 5 december 2024, 17:33 uur
Elvis Manu, oud-speler van SC Cambuur, mogelijk betrokken bij onderwereldconflict: aanslag op huis
Leeuwarder CourantElvis Manu is al sinds 23 november afwezig bij trainingen en wedstrijden van FC Volendam. De 31-jarige aanvaller is mogelijk betrokkenheid bij een onderwereldconflict.
» Leeuwarder Courant
donderdag 5 december 2024, 17:21 uur
FC Volendamspeler Elvis Manu mogelijk betrokken bij onderwereldconflict: aanslag op huis
de TelegraafEen profvoetballer van FC Volendam, de 31-jarige Elvis Manu, is al sinds 23 november afwezig bij trainingen en wedstrijden wegens mogelijke betrokkenheid bij een onderwereldconflict.
» de Telegraaf



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond
Foto: RTV N-H
Foto: Leeuwarder Courant
Foto: de Telegraaf

Meer nieuws uit Volendam

22 februari 18:28Koploper FC Volendam buigt achterstand om in slotfase tegen VVV-Venlo
15 februari 18:45Inspiratieloos FC Emmen kan geen vuist maken en verliest van koploper FC Volendam
15 februari 18:20Lees terug: FC Volendam pakt belangrijke zege op bezoek bij FC Emmen
8 februari 14:15Steward gewond en politie bekogeld door supportersgeweld FC Volendam - ADO Den Haag
7 februari 22:18ADO Den Haag wint topper bij koploper Volendam, De Graafschap doet goede zaken tegen Den Bosch
1 februari 18:22Blamage Excelsior in KKD: Vitesse bezorgt promotiekandidaat afgang op eigen veld
29 januari 11:44Volendammer jaagt drie gewapende overvallers zijn huis uit
25 januari 14:05FC Den Bosch baalt van vuurwerk in stadion: 'Dit schaadt medefans en club'
17 januari 21:55Zeges voor koploper FC Volendam en ADO Den Haag, nederlaag voor Excelsior bij Cambuur
7 januari 13:01Aan onderwereld gelinkte ex-Feyenoorder Elvis Manu weg bij FC Volendam na slechts zeven wedstrijden
7 januari 12:17FC Volendam neemt afscheid van Elvis Manu, oud-speler van SC Cambuur, na dreiging vanuit onderwereld
31 december 14:13Flinke vuurwerkvangst in Volendam: 140 kilo vuurwerk in twee huizen
26 december 14:23Brand bij bedrijf in Volendam, geen gewonden
24 december 13:48Man overleden op dak van stadion FC Volendam, politie doet onderzoek
22 december 17:50Dubbelslag Mühren brengt FC Volendam een perfecte Kerstmis: "Hele stadion werd gek"
20 december 17:40Ajax treft AZ in achtste finales, Feyenoord naar amateurs Rijnsburgse Boys en PSV ontvangt Excelsior
9 december 21:59De Graafschap haakt af na weer een zwakke uitbeurt
6 december 21:53FC Volendam komt op gelijke hoogte met Excelsior, FC Dordrecht blijft in het spoor van koplopers
5 december 19:52'Oud-Feyenoorder heeft mogelijk onderwereld achter zich aan'
29 november 19:50LIVE Keuken Kampioen Divisie | FC Volendam kan koppositie overnemen in wedstrijd tegen Roda JC
RSS.