Offpiste skiën werd Volendamse Sarah fataal: ’In- en intriest’
zondag 19 maart 2023, 11:48 uurDe Nederlandse vrouw die vrijdagochtend in het Oostenrijkse Serfaus door toedoen van een lawine om het leven is gekomen, is de 20-jarige Sarah Veerman uit Volendam. Haar familie laat op sociale media weten verscheurd te zijn door verdriet.
» de Telegraaf
zondag 19 maart 2023, 11:11 uur
Het is het gesprek van de dag in Volendam op de zaterdagmarkt. Opnieuw wordt het dorp opgeschrikt door een jonge dode. Dit keer gaat het om de 20-jarige Sarah met Volendamse roots, die in Amsterdam woonde. Ze is vrijdag omgekomen bij een lawine in het Oostenrijkse Serfaus. Haar vader reageert nu op Facebook: "Ons moppie is niet meer."
Volendamse Sarah (20) werd verrast door lawine: "Ons moppie is niet meer"

zaterdag 18 maart 2023, 15:48 uur
Een Nederlandse vrouw is vrijdagochtend omgekomen op skivakantie in het Oostenrijkse Serfaus. Het slachtoffer is een 20-jarige vrouw uit Amsterdam. Dat bevestigt het ministerie van Buitenlandse Zaken. Op Facebook gaat inmiddels een condoleancebericht van haar familie uit Volendam rond.
Nederlandse vrouw (20) omgekomen na lawine in Oostenrijks skioord

zaterdag 18 maart 2023, 14:28 uur
Een 20-jarige vrouw uit Volendam is vrijdag omgekomen bij een lawine in het Oostenrijkse skioord Serfaus. Het ministerie van Binnenlandse Zaken bevestigt na berichtgeving van Oostenrijkse media, dat er iemand is overleden.
Vrouw (20) uit Volendam omgekomen na lawine in skioord Oostenrijk

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: RTV N-H
Foto: de Telegraaf
Foto: RTV N-H
Meer nieuws uit Volendam
