50-jarige man overleden bij schietincident Venlo
maandag 21 april 2025, 22:06 uurOp maandag 21 april vond er rond de klok van 17:15 uur een schietincident plaats bij de Prinsenstraat in Venlo. Het slachtoffer – een 50-jarige man uit de gemeente Horst aan de Maas – kwam daarbij te overlijden. Er zijn nog geen verdachten aangehouden.
Waar: Prinsenstraat in Venlo
Het schietincident vond plaats op een parkeerplaats aan de Prinsenstraat in Venlo. Meerdere hulpdiensten waren snel ter plaatse, waaronder een traumahelikopter. Ook een politiehelikopter heeft een tijd over het gebied gevlogen. De recherche doet onderzoek naar de toedacht van dit dodelijke schietincident. Heeft u iets gezien of gehoord? Of heeft u meer informatie? Deel dit dan met ons! Dat kan via onze website, via 0900-8844 of anoniem via M. (Meld Misdaad Anoniem) via 0800-7000.
» Politie.nl
Kaart nieuws Venlo. Locatie nieuws: 51.36171 / 6.17763 Prinsenstraat



















Leaflet © OpenStreetMap contributors
Prinsenstraat in Venlo
maandag 21 april 2025, 19:53 uur
In Venlo is een 50-jarige man uit Horst aan de Maas overleden na een schietincident. Het slachtoffer werd ter plekke gereanimeerd, maar dat mocht niet baten.
Man (50) doodgeschoten in Venlo

maandag 21 april 2025, 19:14 uur
Bij een schietpartij op de Prinsenstraat in Venlo is maandagmiddag een 50-jarige man uit de gemeente Horst aan de Maas omgekomen. De politie is op zoek naar een of meerdere daders.
Man (50) uit Horst aan de Maas komt om bij schietpartij Venlo, nog geen verdachten aangehouden

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: de Telegraaf
Meer nieuws uit Venlo
