menu
zoek

Nieuws Veghel

Veghel / Schijndel - Eén lichtgewonde bij steekincident Veghel verdachte aangehouden

dinsdag 14 maart 2023, 10:59 uur

Gisteravond raakte een man lichtgewond aan zijn duim tijdens een steekincident in zijn woning aan De Ruijterstraat. De politie hield later die avond een 33-jarige man (Schijndel) aan als verdachte voor het steekincident. De politie doet onderzoek naar de toedracht.

Waar: Ruijterstraat in Veghel

Melding De politie  kreeg maandag  rond 19.00 uur melding van een ruzie in een woning aan De Ruijterstraat in Veghel. Daar aangekomen bleek een van de bewoners een lichte verwonding aan zijn duim te hebben opgelopen. Medische behandeling bleek niet noodzakelijk. Het slachtoffer deed aangifte van de mishandeling. De politie verrichtte buurtonderzoek en nam diverse getuigenverklaringen op. Aanhouding Het onderzoek van de politie leidde later die avond rond 21.30 uur tot de aanhouding van een 33-jarige man uit Schijndel als verdachte van het steekincident. Hij is overgebracht naar het politiebureau en wordt vandaag verhoord over het incident.


» Politie.nl

Kaart nieuws Veghel. Locatie nieuws: 51.60945 / 5.55249 Ruijterstraat
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Ruijterstraat in Veghel


dinsdag 14 maart 2023, 08:25 uur
Bewoner gewond aan duim bij steekincident
HardnieuwsVEGHEL - Dinsdagmorgen 14 maart heeft de politie bekendgemaakt dat aan de Ruijterstraat in Veghel een steekincident heeft plaatsgevonden in een woning.
» Hardnieuws
maandag 13 maart 2023, 20:45 uur
Man lichtgewond bij steekincident in woning Veghel
Blik op NieuwsMaandagavond is bij een steekincident in een woning in Veghel een bewoner lichtgewond geraakt. Dit meldt de politie maandagavond.
» Blik op Nieuws
maandag 13 maart 2023, 20:27 uur
Bewoner lichtgewond bij steekincident in Veghel
Brabants DagbladVEGHEL - Een bewoner van een woning Ruijterstraat in Veghel is in lichtgewond geraakt bij een steekincident in dat huis. Dit gebeurde in rond 19.30 uur.
» Brabants Dagblad



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Veghel

2 juni 13:19Man in camouflage-outfit richt vermoedelijk vuurwapen op mensen bij McDonald’s
23 mei 11:01Kunst laat ‘levensgevaarlijk’ gedrag zien: ‘Dat doe je maar in het circus'
14 mei 11:11Bestuurder van crossbrommer raakt zwaargewond bij botsing met auto in Veghel
4 mei 19:53Vechtpartij op parkeerplaats Jumbo-supermarkt in Veghel, ook geschoten met alarmpistool
4 mei 18:41'Pure horror' in deze wijk nadat man brand sticht bij verschillende huizen
3 mei 12:17Brand ontstaat op het dak van schuurtjes in Veghel
30 april 14:58Zwempret bedorven door verf in bad: 'Wie doet zoiets?'
9 april 16:14Monumentale boom dreigt om te vallen, gemeente grijpt in
5 april 23:19Politie schiet bij achtervolging bij Brabants dorp Erp, persoon raakt gewond
6 maart 07:04Man belandt in het water bij haven in Veghel, oplettende voorbijganger hoort hem schreeuwen om hulp
25 februari 21:31Oudere man belandt met rollator in het water in Veghel, omstanders halen hem eruit
9 januari 12:42Auto belandt in het water, bestuurder wordt uit voertuig gehaald
7 januari 13:10Jongen (9) mishandeld door 54-jarige man bij schaatsbaan in Veghel: ‘Zonder enige aanleiding’
3 januari 20:29Fietser geschept door auto bij oversteken weg in Veghel, slachtoffer ernstig gewond naar ziekenhuis
16 december 17:44School Veghel ontruimd na brandje in wc
9 december 11:57Dode gevonden in water in Veghel
8 december 00:59Man (44) opgepakt nadat hij agenten heeft bedreigd met mogelijk vuurwapen
15 november 17:34Wurgen van 78-jarige moeder in Veghel was moord, oordeelt rechtbank; zoon (40) naar kliniek
7 november 13:50Auto in de sloot Veghel
4 november 16:45Man in rolstoel die zwaargewond raakte bij brand in Veghel overleden, slachtoffer is 39-jarige
RSS.