menu
zoek

Nieuws Veenendaal

Woninginbreker komt niet ver

donderdag 22 december 2022, 14:26 uur

Een 25-jarige woninginbreker uit Veenendaal dacht donderdag 22 december na een woninginbraak ongezien weg te komen. Dankzij een zeer alerte getuige die wakker werd van inbraakgeluiden en direct de politie belde, konden agenten de verdachte op heterdaad aanhouden.

Waar: Middellaan in Veenendaal

Omstreeks 02.50 uur kreeg personeel van het Operationeel Centrum (OC) van de politie een telefoontje van een verontruste buurtbewoner uit Veenendaal die dacht dat er bij een woning aan de Middellaan werd ingebroken. Direct gingen meerdere politie-eenheden ter plaatse. Terwijl agenten aanrijdend waren, vertelde de getuige dat hij vanuit het huis een man zag vertrekken en wegfietsen op een zwarte fiets. Omdat agenten snel ter plaatse waren, konden zij de wegfietsende man direct aanhouden. De man gooide zijn fiets weg en trachtte nog rennend weg te komen, maar kon door een ander koppel agenten dat juist vanuit de andere kant kwam, worden overmeesterd.  Ontkennen had niet zoveel zin. De jaszak en broekzak van de man puilden uit met allemaal sieraden, die zo bleek later, vanuit de betreffende woning waren weggenomen. De bewoners van het betreffende huis hadden de inbraak ’s nachts niet opgemerkt en waren ontzettend blij dat de verdachte op heterdaad was aangehouden. Bel 112 als u ziet dat ergens wordt ingebroken Bewoners weten zelf het beste als er iets niet pluis is in hun buurt. Een vreemd figuur die bij huizen naar binnen loert bijvoorbeeld. Of activiteiten bij een huis waarvan u weet dat de bewoners op vakantie zijn. Wanneer u dan 112 belt, kan de politie wellicht heel snel een inbraak voorkomen of een inbreker op heterdaad aanhouden! Het bellen van 112 is bedoeld voor spoed. Dus niet alleen voor levensbedreigende situaties, maar zeker ook wanneer u getuige bent van een misdrijf of het voorbereiden van een inbraak of diefstal. Dus ook wanneer u een verdachte situatie signaleert waarbij de politie een misdrijf kan voorkómen.


» Politie.nl

Kaart nieuws Veenendaal. Locatie nieuws: 52.02368 / 5.55566 Middellaan
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Middellaan in Veenendaal


donderdag 22 december 2022, 16:05 uur
Woninginbreker Veenendaal op heterdaad betrapt met uitpuilende zakken vol sieraden
RTV UtrechtEen 25-jarige man uit Veenendaal is vannacht aangehouden nadat hij een woning in diezelfde stad had leeggeroofd. Een alerte getuige werd wakker van inbraakgeluiden en waarschuwde direct de politie, waarna agenten de verdachte op heterdaad konden arresteren. Op dat moment puilden zijn zakken uit met gestolen sieraden.
» RTV Utrecht



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Utrecht

Meer nieuws uit Veenendaal

26 juni 14:00Zware schade door industriebrand
14 juni 11:01112-nieuws: Man in zwart gezien na explosie Mijdrecht | Mannen opgepakt voor bedreiging en diefstal
5 juni 14:18Slachtoffer steekpartij Veenendaal overleden, twee verdachten aangehouden
4 juni 19:21Gewonde bij steekincident Riethoek Veenendaal
19 mei 21:29Leden DI-RECT openhartig na overlijden broer leadzanger
19 mei 07:11A12 weer open, maar nieuw onderhoud in augustus
13 mei 07:41Weer drukte op wegen door omrijders wegens afsluiting A12
12 mei 07:21Al vroeg lange file op A1 door omrijders afsluiting A12
9 mei 09:45‘Forse hinder’ verwacht als A12 vanavond dicht gaat: dit zijn de opties om dat te vermijden
6 mei 17:00A12 afgesloten voor groot onderhoud: angst voor extreem lange files en forse verkeershinder
1 mei 15:00Schikkings­voor­stel na monstersco­re: vier punten aftrek voor zaalvoetballers
1 mei 12:20Explosie in woning in Veenendaal
29 april 13:19KNVB onderzoekt bizarre uitslag futsallers ZVC Veenendaal
30 maart 19:15Brandweer ingezet voor brand in woning
12 maart 05:42Auto vliegt in brand in Veenendaal, vlammen dreigen over te slaan naar schuur
4 maart 20:50Met zijn auto te water: jongeman kan het niet navertellen, maar heeft het wél overleefd
3 maart 17:10File opgelost na botsing met 7 auto's op A12
2 maart 16:21Brand in Veenendaal geblust, bovenliggende woningen beschadigd
22 februari 18:372 bewoners naar ziekenhuis na woningbrand Veenendaal
20 februari 08:02Babbeltruc bij de verkeerde: vader en zoon (beide agenten) pakken oplichter
RSS.