Twee aanhoudingen verricht voor afpersing in Uden
maandag 7 maart 2022, 15:52 uurVanochtend heeft de politie twee personen aangehouden die ervan worden verdacht meerdere personen te hebben afgeperst. Het gaat om twee mannen van 15 en 17 jaar oud, beiden woonachtig in Uden. We onderzoeken of er nog meer slachtoffers zijn van deze personen en roepen mensen op om zich te melden als zij ook slachtoffer zijn.
In de ochtend van 7 maart hebben collega’s beide mannen in Uden aangehouden, omdat zij worden verdacht van afpersing van voornamelijk minderjarige slachtoffers. De slachtoffers die zich hebben gemeld komen uit Uden en omgeving. Het afpersen gebeurde op verschillende manieren. Daarbij werd vaak veel druk uitgeoefend op de slachtoffers en werd gedreigd met geweld. Meer slachtoffers Tot nu toe hebben zes slachtoffers aangifte gedaan. Maar we hebben het vermoeden dat er meer slachtoffers zijn. We kunnen ons voorstellen dat angst of schaamte het lastig maakt om aangifte te doen. Maar weet dat door het doen van aangifte wij als politie op kunnen treden tegen dit soort praktijken. Ben u ook slachtoffer en wil u met ons in contact komen? Dan kunt u ons bereiken op 0900 8844. Wil u liever anoniem melding doen? Neem dan contact op met Meld Misdaad Anoniem (MMA) via 0800-7000 (gratis) of online via deze site.
» Politie.nl
Kaart nieuws Uden. Locatie nieuws: 51.66457 / 5.61582
dinsdag 8 maart 2022, 10:30 uur
De politie heeft dinsdagmorgen twee personen aangehouden die ervan worden verdacht meerdere personen te hebben afgeperst. Het gaat om twee mannen van 15 en 17 jaar oud, beiden woonachtig in Uden. De politie onderzoekt of er nog meer slachtoffers zijn van deze personen en roepen mensen op om zich te melden als zij ook slachtoffer zijn.
Tweetal aangehouden voor afpersing

maandag 7 maart 2022, 17:51 uur
De politie heeft maandagochtend twee jongens van 15 en 17 uit Uden aangehouden op verdenking van afpersing van meerdere personen. Het gaat voornamelijk om afpersing van minderjarige slachtoffers. De zes slachtoffers die zich tot nu toe bij de politie hebben gemeld en aangifte hebben gedaan, komen uit Uden en omgeving.
Minderjarige jongens uit Uden aangehouden voor afpersing

maandag 7 maart 2022, 16:57 uur
Twee jongens van vijftien en zeventien jaar uit Uden zijn maandagochtend door de politie aangehouden. Ze worden ervan verdacht meerdere mensen gewelddadig te hebben afgeperst. De meeste slachtoffers zijn volgens de politie minderjarig.
Jongens (15 en 17) aangehouden voor afpersing van kinderen

maandag 7 maart 2022, 16:42 uur
UDEN - Een 15-jarige en een 17-jarige jongen uit Uden zijn maandagochtend aangehouden en worden ervan verdacht verschillende minderjarigen te hebben afgeperst. Dat meldt de politie. Zes personen hebben tot nu toe aangifte gedaan maar het vermoeden bestaat dat het er meer zijn.
Jongens van 15 en 17 uit Uden opgepakt voor afpersing, politie zoekt meer slachtoffers

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad
Meer nieuws uit Uden

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?