menu
zoek

Nieuws Tilburg

Man kleedt zich uit tijdens vlucht en wordt in onderbroek aangehouden

vrijdag 13 september 2024, 11:55 uur

De politie heeft een 39-jarige man uit Middelburg aangehouden omdat hij er van verdacht wordt ingebroken te hebben bij een juwelierszaak in de Heuvelstraat. Dat gebeurde vrijdag 13 september rond 04.00 uur. De man probeerde daarna de politie af te schudden door stuk voor stuk zijn herkenbare kleding uit te trekken.

Waar: Heuvelstraat in Tilburg

Rond 04.00 uur bleek dat een ruit en de deur van de juwelierszaak vernield waren. In de buurt werd een tas gevonden met een opvallende print, daarin zaten baksteken. Op beelden van cameratoezicht van de gemeente was te zien hoe een man met deze tas aan was komen lopen. Hij droeg een donkere jas, een rode broek en had een pet op. Meerdere eenheden gingen direct op zoek naar de man. Rode broek, gele jas Iets later werd hij door cameratoezicht gezien in de Stadhuisstraat. Hij had geen pet meer op en nu droeg hij een gele jas. Hij was de Monumentstraat ingelopen. Agenten troffen de man daar niet meer aan, maar hoorden wel een alarm van een bedrijf afgaan. Toen ze daar in een binnentuin keken, vonden ze een rode broek. Op beelden was te zien hoe de man de Monumentstraat weer uit was gelopen. In donkere jas met zichtbaar gele voering. Hij had geen broek meer aan.  Op de Wingerdhoek zagen agenten vervolgens de man lopen. Ook zijn jas had hij niet meer aan, hij droeg alleen nog maar een onderbroek. Hij werd als verdachte aangehouden. De jas van de man werd in de buurt gevonden. Daarin zaten een aantal sieraden. De man zit nog vast.


» Politie.nl

Kaart nieuws Tilburg. Locatie nieuws: 51.55570 / 5.08570 Heuvelstraat
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Heuvelstraat in Tilburg


vrijdag 13 september 2024, 12:39 uur
Middelburger in onderbroek aangehouden na inbraak bij Tilburgse juwelier
PZCEen 39-jarige man uit Middelburg wordt ervan verdacht afgelopen nacht ingebroken te hebben in een juwelierszaak in Tilburg. In een poging de politie af te schudden trok de man tijdens zijn vlucht al zijn kleding uit. De politie kon hem uiteindelijk aanhouden met alleen een onderbroek aan.
» PZC
vrijdag 13 september 2024, 12:30 uur
Man breekt in bij juwelierszaak in Tilburg, trekt vervolgens al zijn kleding uit bij vluchtpoging
Brabants DagbladTILBURG - Een 39-jarige man uit Middelburg wordt ervan verdacht ingebroken te hebben in een juwelierszaak in de Heuvelstraat in Tilburg. Dat gebeurde donderdagnacht rond 04.00 uur. In een poging de politie af te schudden trok de man tijdens zijn vlucht al zijn kleding uit. De politie kon hem uiteindelijk aanhouden met alleen een onderbroek aan.
» Brabants Dagblad



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Tilburg

14 augustus 17:21Man (58) bedreigt burgemeester Weterings maar hoeft niet naar gevangenis
9 augustus 16:41Buurt wacht tot er weer stroom is na brand: 'Aan ons lot overgelaten'
8 augustus 13:21Jongens (15) verdacht van straatroof in Tilburg opgespoord door camera’s
6 augustus 16:49Ladjino (16) vermist sinds eind juli, politie maakt zich zorgen
4 augustus 16:36Bedreigde boomkikkers weer gespot in Brabant
4 augustus 09:03Vrachtwagen vol zuivel kiepert om: omwonenden gaan er vandoor met pakken yoghurt
1 augustus 18:43Arrestatieteam valt woning binnen in Tilburg: 23-jarige man aangehouden
30 juli 15:53Treinverkeer tussen Den Bosch, Tilburg en Eindhoven urenlang plat
30 juli 11:30Bredase Esther uit ‘Winter vol Liefde’ voert actie voor Gaza: ‘Ik kan niet tegen onrecht’
29 juli 05:59Scooterrijder geeft politie de vinger en dan gaat het mis
26 juli 12:18Man opgepakt voor betrokkenheid bij schietincident Westermarkt in Tilburg
26 juli 07:49Hevige brand in leegstaand gebouw in Tilburg waar soms daklozen verblijven
25 juli 19:45Tiener beroofd en mishandeld, zes verdachten opgepakt
21 juli 18:27ZIEN: vakantiegekte op Schiphol tijdens drukste zomerdag
21 juli 17:41Man bewusteloos geslagen op Vierdaagsefeesten: werkstraffen voor vijftal
21 juli 17:30Roze Maandag in beeld: dit is hoe de Tilburgse Kermis losgaat
20 juli 15:06Ook vrouwelijke bezoekers plassen voortaan gratis op de Tilburgse kermis na protest Dolle Mina
19 juli 13:26Tilburgse Kermis: symbolen voor rolstoelers • de kermis van boven
18 juli 20:12Energizer had na ongeluk opnieuw problemen, nu van start in Tilburg
17 juli 17:24Online verkoper de pineut: honderden pakjes illegale sigaretten gevonden in Tilburg
RSS.