menu
zoek

Nieuws Tilburg

Vrouw pleegt verzet bij aanhouding en schreeuwt keihard in oor van agent

zondag 2 juni 2024, 14:48 uur

Een 49-jarige vrouw uit Tilburg is zaterdagavond aangehouden nadat zij voor overlast zorgde bij een opvanglocatie aan de Spoorlaan. Tijdens het vervoer naar het politiebureau schreeuwde de vrouw zo hard in het oor van de agent dat die pijn had en slechter kon horen.

Waar: Spoorlaan in Tilburg

Agenten reageerden rond 19.30 uur op een overlastmelding en gingen naar de Spoorlaan. De vrouw weigerde te vertrekken en schold de agenten uit. Vervolgens liep ze luid schreeuwend over de Spoorlaan. Ze probeerde auto’s te laten stoppen wat een gevaarlijke situatie opleverde.  Agenten hebben haar aangehouden en in een politieauto gezet. Onderweg naar het politiebureau schreeuwde zij zo hard in het oor van de agent dat hij pijn had en slechter kon horen. Het zal moeten blijken of hij hier gehoorschade door heeft op gelopen. De agent heeft aangifte gedaan van mishandeling.


» Politie.nl

Kaart nieuws Tilburg. Locatie nieuws: 51.55988 / 5.09911 Spoorlaan
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Spoorlaan in Tilburg


zondag 2 juni 2024, 15:31 uur
Agent heeft gehoorschade nadat vrouw hem toeschreeuwde
Omroep BrabantEen agent is bijna doof geschreeuwd door een vrouw nadat ze was gearresteerd. De vrouw uit Tilburg (49) werd zaterdagavond aangehouden nadat ze op de Spoorlaan voor overlast zorgde. In de politiewagen schreeuwde ze zo hard in het oor van de agent dat die pijn had en slechter kon horen.
» Omroep Brabant
zondag 2 juni 2024, 15:12 uur
Agent loopt mogelijk gehoorschade op nadat Tilburgse (49) bij aanhouding in zijn oor schreeuwt
Brabants DagbladTILBURG - Een 49-jarige vrouw uit Tilburg is zaterdagavond aangehouden omdat zij overlast veroorzaakte bij een opvanglocatie aan de Spoorlaan. Tijdens het vervoer naar het politiebureau schreeuwde de vrouw zo hard in het oor van een agent dat hij pijn kreeg en slechter kon horen.
» Brabants Dagblad



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Tilburg

27 mei 16:04Tilburgse oud-coffeeshopbaas Johan van Laarhoven eist 44 miljoen euro schadevergoeding
22 mei 18:00Bermbrand op A58 zorgt voor flinke vertraging: rijstroken Tilburg en Breda na een uur weer vrij
22 mei 08:32Oudere man uit het kanaal gehaald in Tilburg, slachtoffer naar het ziekenhuis
21 mei 09:29Tilburgse vrouw aangehouden: probeerde agenten op te sluiten na discussie over harde muziek
21 mei 06:20Drie gewonden bij ongeluk in Tilburg: auto belandt op zijn kop, flinke ravage op de weg
20 mei 20:23Vrouw en kind raken van de weg en komen in water terecht
20 mei 16:3820-jarige man uit Middelburg in Tilburg aangehouden voor bezit vuurwapen en nepgeld
17 mei 10:11Automobilist die fietsers (15 en 18) schepte in Tilburg reed door rood, slachtoffers zwaargewond
17 mei 07:43Opnieuw botst auto op een pijlwagen, nu is het raak op de A58
16 mei 18:25File op A58 door ongeluk
16 mei 13:53Vuurwapens, zwaar vuurwerk en ketamine ‘met straatwaarde van 2 miljoen euro’ gevonden in Tilburg
16 mei 12:30Politie houdt 22 mensen aan bij demonstratie Tilburg University
14 mei 08:06Lange file op de A58 richting Tilburg door ongeval met meerdere voertuigen bij Breda
14 mei 06:45Vlammen slaan uit dak van voormalig zorgpand in Tilburg
13 mei 23:04Gewapende overval: jongen moet fatbike afgeven, maar die heeft een tag
13 mei 18:30Net gerenoveerd huis door brand verwoest: 'Dit gun je niemand'
13 mei 16:07Man uit het niets aangevallen met steekwapen en gewond geraakt
13 mei 16:06Minderjarige jongen in Tilburg beroofd met mogelijk vuurwapen
12 mei 08:19Tilburger (23) botst onder invloed frontaal op pijlwagen tijdens wegwerkzaamheden op A65
11 mei 14:18Explosie bij huis Tilburg, bewoner blust zelf brandje
RSS.