menu
zoek

Nieuws Tilburg

Nog veel onduidelijk over geweldsincident in woning

zaterdag 3 juni 2023, 08:59 uur

Er zijn nog veel vragen bij een geweldsincident in een woning aan het Pater van den Elsenplein afgelopen nacht. Meerdere mannen zijn daar een woning binnen gedrongen en hebben de bewoners flink mishandelt. We roepen de hulp in van getuigen en mensen die er meer van weten.

Waar: Pater van den Elsenplein in Tilburg

Op zaterdag 3 juni 2023 om 2.45 uur komt de melding binnen bij het operationeel centrum. Een woning aan het plein is overvallen door meerdere mannen en er zijn mensen gewond geraakt. Politie en ambulance spoeden zich naar de woning waar ze een man en een vrouw aantreffen bij de woning. Ze verklaren in de woning te verblijven en zijn kort daarvoor in die woning mishandelt zijn door mogelijk vier gemaskerde mannen. Ambulancepersoneel ontfermt zich over de slachtoffers. De agenten doorzoeken de woning waar ze verder niemand meer aantreffen. Zo op het eerste oog zijn er geen spullen meegenomen. De slachtoffers worden naar het ziekenhuis gebracht en er zal later een aangifte opgenomen worden. Onderzoek Het mannelijke slachtoffer heft met de mannen gevochten waardoor ze mogelijk gevlucht zijn zonder buit. Getuigen hebben de mannen mogelijk in de omgeving zien rennen en geven aan dat ze misschien in een auto zijn gestapt. De woning wordt een plaats delict en een onderzoek wordt gestart. Er zijn nog veel vragen en het rechercheteam roept dan ook getuigen op om zich te melden. Ook hopen ze dat mensen, die iets van deze zaak afweten zich melden bij de politie met hun verhaal. En er zijn mogelijk camerabeelden in de omgeving van de woning van de verdachten. Heeft u die, meldt dat dan. Uw informatie kunt u geven: - via de banners onder dit bericht - via de politieapp of het meldformulier op politie.nl/aangifte-of-melding-doen - via 0900-8844 of WhatsApp (0612207006) - anoniem via 0800-7000 of het meldingsformulier van M - anoniem via 0900-8844, niet uw naam zeggen en meteen vragen naar TCI (Team Criminele Inlichtingen)


» Politie.nl

Kaart nieuws Tilburg. Locatie nieuws: 51.54107 / 5.09639 Pater van den Elsenplein
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Pater van den Elsenplein in Tilburg


zaterdag 3 juni 2023, 10:16 uur
Vragen over gewelddadige woningoverval in Tilburg
CrimesiteIn Tilburg is in de nacht van vrijdag op zaterdag een groep gemaskerde mannen een woning binnengedrongen en heeft de aanwezigen daar ernstig mishandeld. Volgens de politie gebeurde dat aan het Pater van den Elsenplein. De politie zegt dat er ‘veel onduidelijk’ is over de overval.
» Crimesite
zaterdag 3 juni 2023, 06:34 uur
Vier gemaskerde mannen mishandelen man en vrouw in Tilburgse woning
Brabants DagbladTILBURG - Bij een geweldsincident in een woning het Pater van den Elsenplein in Tilburg zijn een man een een vrouw gewond geraakt. De daders - vier gemaskerde mannen - zijn daarna op de vlucht geslagen.
» Brabants Dagblad
zaterdag 3 juni 2023, 06:34 uur
Vier gemaskerde mannen mishandelen man en vrouw in Tilburgse woning
BN DeStemTILBURG - Bij een geweldsincident in een woning het Pater van den Elsenplein in Tilburg zijn een man een een vrouw gewond geraakt. De daders - vier gemaskerde mannen - zijn daarna op de vlucht geslagen.
» BN DeStem
zaterdag 3 juni 2023, 06:34 uur
Gemaskerde mannen mishandelen stel in woning, man vecht met daders
de StentorBij een geweldsincident in een woning in Tilburg zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag een man een een vrouw gewond geraakt. De daders - vier gemaskerde mannen - zijn daarna op de vlucht geslagen. De mannelijke bewoner van het huis vocht met de dader.
» de Stentor
zaterdag 3 juni 2023, 05:57 uur
Bewoners flink mishandeld bij overval in hun huis, man vocht met de daders
Omroep BrabantEen man en vrouw zijn vrijdagnacht gewond geraakt bij een overval in hun huis aan het Pater Van den Elsenplein in Tilburg. Ze zijn volgens de politie 'flink mishandeld'. Vier gemaskerde mannen drongen rond halfdrie 's nachts het huis binnen.
» Omroep Brabant
zaterdag 3 juni 2023, 02:50 uur
Bewoners gewond bij woningoverval
HardnieuwsTILBURG - Zaterdagmorgen 3 juni rond 02.50 uur heeft een overval op een woning plaatsgevonden aan de Pater van den Elsenplein in Tilburg.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Tilburg

21 mei 06:02Auto botst tegen boom en reclamezuil, omgeving bezaaid met glas
20 mei 20:23Vrouw en kind raken van de weg en komen in water terecht
20 mei 16:3820-jarige man uit Middelburg in Tilburg aangehouden voor bezit vuurwapen en nepgeld
17 mei 10:11Automobilist die fietsers (15 en 18) schepte in Tilburg reed door rood, slachtoffers zwaargewond
17 mei 07:43Opnieuw botst auto op een pijlwagen, nu is het raak op de A58
16 mei 18:25File op A58 door ongeluk
16 mei 13:53Vuurwapens, zwaar vuurwerk en ketamine ‘met straatwaarde van 2 miljoen euro’ gevonden in Tilburg
16 mei 12:30Politie houdt 22 mensen aan bij demonstratie Tilburg University
14 mei 08:06Lange file op de A58 richting Tilburg door ongeval met meerdere voertuigen bij Breda
14 mei 06:45Vlammen slaan uit dak van voormalig zorgpand in Tilburg
13 mei 23:04Gewapende overval: jongen moet fatbike afgeven, maar die heeft een tag
13 mei 18:30Net gerenoveerd huis door brand verwoest: 'Dit gun je niemand'
13 mei 16:07Man uit het niets aangevallen met steekwapen en gewond geraakt
13 mei 16:06Minderjarige jongen in Tilburg beroofd met mogelijk vuurwapen
12 mei 08:19Tilburger (23) botst onder invloed frontaal op pijlwagen tijdens wegwerkzaamheden op A65
11 mei 14:18Explosie bij huis Tilburg, bewoner blust zelf brandje
10 mei 13:34Nieuwe blikvanger voor Tilburg: oude sacramentskerk heeft eindelijk weer een torenspits
10 mei 12:15Rook, knallen en honderden supporters: dit waren de laatste trainingen voor IJsselderby
9 mei 18:00Proefrit eindigt in ravage, bestuurder onder invloed veroorzaakt ongeluk
7 mei 20:10Stadsimker Marcel vindt 20.000 dode bijen bij zijn enige openbare korf: ‘Mogelijk vergiftigd’
RSS.