menu
zoek

Nieuws Terheijden

Politie zoekt getuigen dodelijk ongeluk

vrijdag 24 december 2021, 13:37 uur

Vrijdagochtend 24 december kreeg de politie rond 5.30 uur een melding van een aanrijding op de Bredeweg. Een auto was daar tegen een geparkeerde oplegger gereden. Toen de hulpdiensten ter plaatse kwamen bleek de bestuurder van de auto overleden te zijn. Het gaat om een 44-jarige man uit Oosterhout.

Waar: Bredeweg in Terheijden

Toen agenten onderzoek deden naar de eenzijdige aanrijding bleek uit camerabeelden dat het ongeluk al eerder was gebeurd. Op de beelden was te zien dat de auto rond 23 uur donderdagavond 23 december op de oplegger botste. De melding van het incident kwam echter pas vrijdagochtend bij de hulpdiensten binnen. De politie is daarom op zoek naar getuigen. Zij kunnen contact opnemen met de politie op 0900-8844.


» Politie.nl


Kaart nieuws Terheijden. Locatie nieuws: 51.64474 / 4.69675 Bredeweg
Bredeweg in Terheijden


vrijdag 24 december 2021, 15:07 uur
Donderdagavond verongelukte man (44) Terheijden pas vrijdagochtend gevonden
Blik op NieuwsDe politie kreeg vrijdagochtend 24 december rond 05.30 uur een melding van een aanrijding op de Bredeweg in het Brabantse Terheijden. 'Een auto was daar tegen een geparkeerde oplegger gereden', zo meldt de politie vrijdag.
» Blik op Nieuws
vrijdag 24 december 2021, 14:38 uur
Man (44) overlijdt bij ongeluk in Brabants dorp en wordt volgende ochtend pas gevonden
de StentorBij een ongeval in het Brabantse dorp Terheijden is een 44-jarige man uit Oosterhout overleden. Hij botste donderdagavond met zijn auto tegen een oplegger die geparkeerd stond. Uren later werd het slachtoffer pas gevonden.
» de Stentor
vrijdag 24 december 2021, 14:28 uur
Man ligt hele nacht in autowrak na fataal ongeluk in Terheijden
Omroep BrabantEen 44-jarige man die om het leven kwam bij een ongeluk in Terheijden, is pas uren na het ongeluk gevonden. Dat meldt de politie. Het slachtoffer verongelukte donderdagavond op de Bredeweg.
» Omroep Brabant
vrijdag 24 december 2021, 06:31 uur
Automobilist uit Oosterhout omgekomen bij ongeluk in Terheijden
Omroep BrabantBij een ongeluk in Terheijden is donderdagavond een 44-jarige automobilist uit Oosterhout om het leven gekomen. Dat meldt de politie vrijdag. Het ongeluk gebeurde op de Bredeweg.
» Omroep Brabant
vrijdag 24 december 2021, 06:18 uur
Dode bij ongeval op Bredeweg in Terheijden
BN DeStemTERHEIJDEN - Bij een ongeval op de Bredeweg in Terheijden is vrijdagochtend iemand overleden.
» BN DeStem



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Terheijden

10 januari 06:53Nog een rijstrook dicht op A59 na ongeval bij Terheijden
19 december 23:59Na jarenlang vreemdgaan wordt man (33) ineens beschuldigd van aanranding
13 oktober 14:02Mannen met harddrugs in auto opgepakt in Terheijden en Etten-Leur
25 september 12:41Autobotsing op A59 bij Terheijden, weg weer vrijgegeven
5 mei 10:22Dode bij verkeersongeval nabij Terheijden, man aangehouden
6 april 10:55Failliet zonnepanelenbedrijf heeft 9 ton schuld, onderzoek naar wanbeleid
3 maart 18:26Gedupeerde zonnepanelen: ‘Desnoods schakel ik Alberto Stegeman in'
24 december 15:07Donderdagavond verongelukte man (44) Terheijden pas vrijdagochtend gevonden
7 november 11:03Oude camper zit vast onder viaduct in Terheijden
6 mei 19:22Derde verdachte steekincident, 16-jarige jongen uit Terheijden, meldt zich bij politie
1 mei 15:39Vier gewonden bij frontale botsing auto en bestelbus in Terheijden
25 februari 20:00Dronken bestuurder met duizenden euro's in zijn zakken crasht na achtervolging door politie
10 februari 14:43Tweede verdachte voor overval op juwelier in Terheijden meldt zich
12 januari 14:59Vrouw op straat in Breda geslagen door man uit Terheijden
2 januari 15:16Brand in woning Terheijden: ‘Dit is wel een heel vervelend begin van het nieuwe jaar’
8 december 17:49Automobilist rijdt door na ongeluk op de A59 bij Terheijden
4 december 16:16Ontvoering op A59 bij Terheijden was vanwege een ‘onderling conflict’
3 december 12:39Man filmt hoe vier politieauto's Porsche achtervolgen na mogelijke ontvoering op A59
8 november 09:00Dronken bestuurder met vuurwapen in auto aangehouden in Terheijden
15 oktober 10:12Geschaarde vrachtwagen op A59: weg weer open
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?