menu
zoek

Nieuws Schiedam

16-jarige jongen aangehouden voor explosie Damlaan Schiedam

zaterdag 15 juli 2023, 15:40 uur

Op zondag 2 juli is er een explosief afgegaan bij een flatgebouw aan de Damlaan in Schiedam De politie startte een onderzoek en plaatste vrijdag de verdachte online. Zaterdagochtend konden agenten de 16-jarige jongen uit Rotterdam aanhouden.

Waar: Damlaan in Schiedam

Die zondagavond rond 19.00 uur hoorden bewoners een hard knal en was er op de tweede verdieping van de flat aan de Damlaan behoorlijke schade aan een voordeur. De bewoners waren enorm geschrokken. De politie was er snel en startte een onderzoek. Ambulancepersoneel controleerden de bewoners, die gelukkig niets mankeerden. Beelden In het onderzoek zijn er ook beelden veiliggesteld. Op een van de beelden was een verdachte te zien. Hij was waarschijnlijk minderjarig, daarom is hij eerst geblurd getoond om hem de gelegenheid te geven zich te melden. Na twee dagen waren er nog geen tips binnengekomen. Daarom is de verdachte vrijdag herkenbaar getoond. De ouders van de jongen herkenden hem en belden de politie. Zaterdagochtend meldde de jongen zich op het politiebureau en is aangehouden. Hij zal zich voor de rechtbank moeten verantwoorden.


» Politie.nl


Kaart nieuws Schiedam. Locatie nieuws: 51.91893 / 4.39104 Damlaan
Damlaan in Schiedam


zaterdag 15 juli 2023, 12:41 uur
Duo pleegt overval op juwelier in Crooswijk | Jongen (16) aangehouden voor explosie Schiedam
RTV RijnmondIn dit artikel houden we je op de hoogte van het belangrijkste en meest opvallende 112-nieuws uit de regio van zaterdag 15 juli 2023.
» RTV Rijnmond



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond

Meer nieuws uit Schiedam

26 november 20:33Omstanders overmeesteren gewapende overvaller van supermarkt in Schiedam
31 oktober 14:13Overval Aldi Zwijndrecht
18 oktober 11:27Gewonde bij explosie in de Boterstraat in Schiedam
16 oktober 14:01Explosie bij flatwoning in Schiedam
10 oktober 15:45Terwijl zijn auto in brand staat, wordt Jans niet wakker van minutenlang gebel en gebons
9 oktober 07:57Nieuwe drankgigant in de maak: maker Ketel 1 doet miljoenenbod op producent Passoã en Goldstrike
3 oktober 15:32Man die met 250 over snelweg scheurde en daarna iemand doodreed bijna vier jaar cel in
24 september 17:03Auto in Schiedam beschoten
22 september 15:11Video | Vloer van tram doormidden gescheurd bij ontsporing in Schiedam
19 september 10:16‘Man tilt Belastingdienst voor 1,7 miljoen’
8 september 15:20Getuigen gezocht van schietincident Schiedam
7 september 17:09Tweede en derde explosie bij panden in Amsterdam, Rotterdam en Schiedam
4 september 18:01Goudroof in Schiedam: de chauffeur zit vast, maar het goud uit zijn transportbusje is spoorloos
30 augustus 10:52Bedrijf voor de tweede keer doelwit explosief
18 augustus 13:35Opnieuw explosie bij zalencentrum in Schiedam
1 augustus 10:13Tweede verdachte aangehouden in verband met explosie in Schiedam
15 juli 15:4016-jarige jongen aangehouden voor explosie Damlaan Schiedam
12 juli 14:19Vier Rotterdammers aangehouden voor beroving | Explosie bij zalencentrum bedrijventerrein Schiedam
2 juli 21:06Explosie bij woning in flatgebouw in Schiedam
10 juni 07:29Brievenbus beschadigd door explosie in Schiedam | Gewonde bij steekpartij in Rotterdam-Zuid
RSS.