Bestuurder nog in kritieke toestand na ernstige botsing Europoort
woensdag 7 juni 2023, 10:33 uurDe bestuurder van de bestelbus die gisteren bij een ongeluk in Rotterdam-Europoort zwaargewond raakte, ligt nog steeds in kritieke toestand in het ziekenhuis. Het gaat om een 19-jarige man uit Polen.
Waar: Markweg in Rotterdam
» RTV Rijnmond
Kaart nieuws Rotterdam. Locatie nieuws: 51.96145 / 4.10477 Markweg



















Leaflet © OpenStreetMap contributors
Markweg in Rotterdam
dinsdag 6 juni 2023, 12:19 uur
Op de Markweg in Rotterdam-Europoort is dinsdagochtend een ernstige aanrijding gebeurd tussen een vrachtwagen en een bestelbus met een Poolse kentekenplaat. De ravage op de weg is enorm. De schade aan de voertuigen is groot. Beide bestuurders zijn met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
Ravage na ernstige botsing tussen vrachtwagen en bestelbus

dinsdag 6 juni 2023, 11:35 uur
Twee personen zijn dinsdagochtend gewond geraakt bij een ongeval op de Markweg in Rotterdam-Europoort. Een van de slachtoffers moest door de brandweer worden bevrijd. Twee personen zijn met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.
Twee personen gewond bij zwaar ongeval in industriegebied Europoort

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond
Foto: RTV Rijnmond
Foto: BN DeStem
Meer nieuws uit Rotterdam
