menu
zoek

Nieuws Rotterdam

Fietser overleden na aanrijding, automobilist aangehouden

zaterdag 6 augustus 2022, 08:51 uur

Vannacht rond 04.00 uur vond een verkeersongeval plaats op de Boszoom in Rotterdam. Hierbij werd een fietser aangereden door een auto. Hulp mocht niet meer baten, de 33-jarige fietser uit Rotterdam overleed in het ziekenhuis. De 26-jarige automobilist uit Rotterdam is aangehouden.

Waar: Lagelandsepad in Rotterdam

Op de Boszoom in Rotterdam Oost ging het vannacht rond 04.00 ernstig mis. Een fietser, een 33-jarige Rotterdammer, werd aangereden door een auto. Hij raakte hierbij ernstig gewond en werd met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Daar mocht hulp helaas niet meer baten, de man is overleden. Bij de 26-jarige bestuurder van de auto is een speekseltest afgenomen. Deze wees positief uit op het gebruik van drugs. De Rotterdammer is meegenomen naar het bureau. Zijn auto is in beslag genomen voor onderzoek.   Onderzoek De verkeersongevallenanalyse heeft direct na het ongeluk een sporenonderzoek gedaan. Het onderzoek naar de toedracht van het verkeersongeval loopt nog. Iets gezien of meer info en nog niet met de politie gesproken? Dan komen we graag met u in contact via onderstaande opties.


» Politie.nl

Kaart nieuws Rotterdam. Locatie nieuws: 51.93649 / 4.53104 Lagelandsepad
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Lagelandsepad in Rotterdam


zaterdag 6 augustus 2022, 10:10 uur
Fietser (33) overleden na aanrijding, automobilist positief getest op drugs
Blik op NieuwsIn de nacht van vrijdag op zaterdag is in Rotterdam bij een ernstige aanrijding een fietser om het leven gekomen. Dit meldt de politie zaterdag.
» Blik op Nieuws
zaterdag 6 augustus 2022, 06:48 uur
Fietser overleden bij aanrijding, automobilist aangehouden
de TelegraafNa een aanrijding aan de Boszoom in Rotterdam Oost, zaterdagochtend rond 04.00 uur, is een fietser overleden. De bestuurder van de auto is aangehouden, meldt de politie zaterdag.
» de Telegraaf
zaterdag 6 augustus 2022, 04:00 uur
Fietser overleden na aanrijding met auto
HardnieuwsROTTERDAM - Zaterdagmorgen 6 augustus om 04.00 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Lagelandsepad in Rotterdam.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: de Telegraaf

Meer nieuws uit Rotterdam

14 augustus 13:05Medewerker (17) avondwinkel heeft drugs onder de toonbank
14 augustus 11:11Man raakt gewond tijdens inval door arrestatieteam met kettingzaag in Rotterdam
11 augustus 14:33Baanwielrenner Lavreysen keert terug naar zesdaagse van Rotterdam
10 augustus 16:08Getuigen gezocht na steekincident Rotterdam-Zuid
8 augustus 02:30Motor verwoest door felle brand
7 augustus 20:41Medewerker van Albert Heijn neergestoken in Rotterdam, collega’s houden verdachte in bedwang
7 augustus 06:11Zwaargewond slachtoffer schietpartij is 34-jarige man
6 augustus 15:19Odido compenseert deel klanten voor grote storing
6 augustus 07:47Schade na explosie bij café
5 augustus 19:48Arrestaties na tientallen meldingen over nepagenten
5 augustus 10:36Het ondernemersklimaat in Rotterdam: de kansen en de uitdagingen
4 augustus 15:54OM wil dat Bolle Jos alsnog 221 miljoen euro betaalt en gaat in hoger beroep
4 augustus 12:02Kind gearresteerd na nachtelijke explosie
4 augustus 10:24Verstoorder van speech tijdens femicidemars vrijgelaten
4 augustus 08:55Veel knuffels voor Wim, hij sprak over zijn vermoorde dochter toen man podium opstormde
3 augustus 19:08Deze mensen staan op tegen femicide: ‘Ik wist meteen, ze is vermoord’
1 augustus 07:22Auto knalt tijdens achtervolging met hoge snelheid op stadsbus
31 juli 15:30Tolga Koklu (55) wordt hoogste baas van politie Rotterdam
31 juli 07:08Bestelbusje in brand
30 juli 18:44Ooievaar in Rotterdam had 350 gram elastiek in de maag: 'Lijkt op een worm'
RSS.