Celstraf voor man uit Emmer-Compascuum die feestgangers in Roswinkel stuipen op lijf joeg met wapens
maandag 11 januari 2021, 14:43 uurEMMER-COMPASCUUM - Een 30-jarige man uit Emmer-Compascuum is voor verboden wapenbezit een celstraf van vier weken opgelegd, waarvan twee weken voorwaardelijk. De man liep onder meer op 19 mei 2019 bij de feesttent in Roswinkel rond met een stroomstootwapen en een gaspistool.
» Dagblad van het Noorden
maandag 11 januari 2021, 14:42 uur
Een 30-jarige man uit Emmer-Compascuum is voor verboden wapenbezit een celstraf van vier weken opgelegd, waarvan twee weken voorwaardelijk. De man liep onder meer op 19 mei 2019 bij de feesttent in Roswinkel rond met een stroomstootwapen en een gaspistool.
Cel voor man die feestgangers in Roswinkel liet schrikken met wapens

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Drenthe
Foto: Dagblad van het Noorden
Meer nieuws uit Roswinkel
23 augustus 21:01 | Verkeersongeval Roswinkel |
13 augustus 16:19 | Stuk weiland bij Roswinkel vliegt in brand. Rookpluim tot ver in de omgeving zichtbaar |
6 oktober 18:15 | Personenauto total loss door losgeraakt vrachtwagenwiel |
25 februari 20:18 | Fietser gewond na ongeluk in Roswinkel |
11 januari 14:43 | Celstraf voor man uit Emmer-Compascuum die feestgangers in Roswinkel stuipen op lijf joeg met wapens |
24 november 17:22 | Hevige korte brand in woning Roswinkel |
5 november 10:51 | Brand verwoest schuur in Roswinkel |
6 mei 10:33 | Minikraan in Roswinkel in de as gelegd; politie vermoedt brandstichting |
13 april 11:41 | Carnavalswagen afgebrand |

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?