menu
zoek

Nieuws Roosendaal

Twee aanhoudingen na gooien vuurwerk naar handhavers

maandag 29 september 2025, 17:25 uur

Zondagavond 28 september rond 20.30 uur komt er op de meldkamer van de politie een melding binnen. Er is vuurwerk gegooid naar handhavers van de gemeente. Twee personen op een scooter rijden daarna weg.

Op zoek naar de verdachten De politie gaat direct met spoed naar de Langdonk. Meerdere politieauto’s en een politiemotor zoeken naar de verdachten. Agenten rijden rond en starten ook een buurtonderzoek. Tijdens de zoektocht wordt er vuurwerk afgestoken terwijl de politiemotor langsrijdt. Dit zorgt voor een gevaarlijke situatie voor de motoragent. De politie blijft in de wijk zoeken naar de verdachten. Het zoeken wordt beloond. De verdachten zouden gezien zijn aan de Odiliadonk. Iets na 21.00 uur houdt de politie twee minderjarigen aan. Zij worden overgebracht naar het politiebureau. Ook vindt de politie nog meer vuurwerk. Dit wordt in beslag genomen. De politie doet onderzoek. Het onderzoek moet uitwijzen welke rol zij hebben gespeeld bij deze incidenten. Geweld tegen hulpverleners Al jaren voert de politie samen met het Openbaar Ministerie stevig beleid op het gebied van geweld tegen politiemensen en andere hulpverleners zoals gemeentelijke handhavers. De politie pakt onderzoeken van geweld tegen hulpverleners met voorrang op en het beleid van het OM is er op gericht om veel zwaardere straffen te eisen. Politieagenten en gemeentelijke handhavers werken de-escalerend als het kan. Maar als het moet stappen ze naar voren voor de veiligheid van ons allemaal


» Politie.nl

Kaart nieuws Roosendaal. Locatie nieuws: 51.51618 / 4.47525


maandag 29 september 2025, 19:20 uur
Vuurwerk naar boa’s gegooid in Roosendaal
BN DeStemHandhavers van de gemeente Roosendaal hebben zondagavond vuurwerk naar zich toe gegooid gekregen. Dit gebeurde rond 20.30 uur in de wijk Langdonk. In de zoektocht naar de verdachten werd ook vuurwerk afgestoken bij een motoragent.
» BN DeStem
maandag 29 september 2025, 18:48 uur
Minderjarigen aangehouden voor bekogelen van handhavers met vuurwerk
Omroep BrabantHandhavers van de gemeente Roosendaal zijn zondagavond bekogeld met vuurwerk. Ook werd met vuurwerk gegooid naar een politiemotor. Later op de avond heeft de politie twee minderjarigen aangehouden.
» Omroep Brabant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Roosendaal

14 maart 10:46A58 weer open na ongeluk bij Roosendaal
13 maart 16:30Rudi (47) overleed na vechtpartij, verdachte beroept zich op noodweer
13 maart 12:44Burgemeester Roosendaal geschokt door geweld tegen politie na wedstrijd RBC
13 maart 10:00Raad Roosendaal straft raadslid na lekken geheime rapporten
12 maart 06:07Brand bij recyclingbedrijf: stapels oud papier in brand
5 maart 18:20Kersverse premier Rob Jetten fietsend door Roosendaal tijdens werkbezoek
19 februari 19:22Roosendaler bekent seksuele afpersing van 195 meisjes via Snapchat
14 februari 18:53Optocht van Tullepetaonestad in de elf beste foto's
4 februari 20:55Wessel is de beste bestuurder van het jaar, en dan niet die van de auto
4 februari 18:18Brandweer haalt kat van dak in Roosendaal na korte achtervolging
30 januari 12:30Brand in huis Roosendaal, bewoonster naar ziekenhuis
25 januari 15:55'Bowlingbal-inbreker' slaat dag later weer toe bij zelfde slijterij
24 januari 07:23Man slaat met bowlingbal op deur van slijterij in Roosendaal en krijgt drie boetes
20 januari 12:09Met spoed gesloten Plus-supermarkt in Roosendaal vanaf woensdag weer open
15 januari 17:08Rotterdammer (26) aangehouden voor explosie bij grillroom Sofram in Roosendaal
14 januari 19:17Onderzoek naar dood jonge medewerkster (21) theater De Kring in Roosendaal nog niet klaar
13 januari 19:21Plus in Roosendaal tijdelijk gesloten vanwege muizenplaag: ‘Nemen geen enkel risico’
11 januari 17:41Brand op balkon in Roosendaal is mogelijk aangestoken
5 januari 13:30Orkest maakt langgekoesterde droom van Henk (97) waar: 'Ben erg tevreden'
4 januari 10:36Man gewond na conflict in woning Roosendaal
RSS.