menu
zoek

Nieuws Roosendaal

Brand in horecapand Rembrandtgalerij Roosendaal

maandag 16 juni 2025, 10:28 uur

Bij een horecagelegenheid aan de Rembrandtgalerij is in de nacht van zondag 15 op maandag 16 juni 2025 brand ontstaan. Vermoedelijk is de brand aangestoken, omwonenden hoorden een knal voor de brand rond 02.40 uur uitbrak.

Waar: Rembrandtgalerij in Roosendaal

De politie is volop bezig met het onderzoek. Omdat er al vaker branden zijn geweest in de Rembrandtgalerij wordt ook door de recherche onderzocht of er verbanden zijn tussen deze en eerdere branden. Agenten doen momenteel buurtonderzoek, aan omwonenden wordt dan gevraagd of zij iets gezien of gehoord hebben wat kan helpen bij het oplossen van deze zaak. Ook wordt bekeken of er camerabeelden zijn waar de politie iets mee kan doen. Getuigen gezocht Dat vragen we ook aan andere getuigen. Als jij informatie (of beelden) hebt die ons verder kan helpen bij dit onderzoek, dan vragen we je om jouw informatie met ons te delen. Dat kan via het algemene nummer van de politie (0900-8844). Geef dan graag het registratienummer van deze zaak door: PL2000-2025-154641. Mocht je, om wat voor reden dan ook, liever niet met de politie praten, dan kun je jouw informatie of tip ook doorgeven via Meld Misdaad Anoniem. Dat kan telefonisch (0800-7000) of via de website www.meldmisdaadanoniem.nl.


» Politie.nl

Kaart nieuws Roosendaal. Locatie nieuws: 51.53444 / 4.44360 Rembrandtgalerij
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Rembrandtgalerij in Roosendaal


dinsdag 17 juni 2025, 17:06 uur
Rechter gooit Grillroom Sofram weer op slot na explosie
Omroep BrabantGrillroom Sofram aan de Rembrandtgalerij in Roosendaal moet opnieuw de deuren sluiten. Dat heeft de rechtbank in Breda dinsdag bepaald nadat afgelopen weekend voor de derde keer in korte tijd een aanslag met vermoedelijk een brandbom gebeurde. Burgemeester Mark Buijs besloot begin deze maand de horecazaak voor vier weken te sluiten, nadat er twee nachten op rij een explosie had plaatsgevonden.
» Omroep Brabant
dinsdag 17 juni 2025, 15:26 uur
Zoveelste explosie nekt grillroom in Roosendaal: zaak die net weer open was, moet verplicht op slot
BN DeStemBREDA/ROOSENDAAL - De rechtbank in Breda heeft bepaald dat Sofram Grillroom aan de Rembrandtgalerij in Roosendaal naar aanleiding van het nieuwe incident maandagnacht alsnog moet sluiten.
» BN DeStem
maandag 16 juni 2025, 16:51 uur
Buurt en burgemeester geschokt om wéér ontploffing bij grillroom
Omroep BrabantNog maar twee dagen open en nu al wéér raak: zondagnacht knalde het rond half drie bij grillroom Sofram aan de Rembrandtgalerij in Roosendaal. Eind mei en begin deze maand werden in nog geen week tijd bij twee horecazaken - grillroom Sofram en cafetaria Ceder - drie aanslagen gepleegd met brandbommen en zware explosieven. De burgemeester overweegt de boel weer te sluiten.
» Omroep Brabant
maandag 16 juni 2025, 11:01 uur
Roosendaalse grillroom wederom doelwit van aanslag: ‘Ontzettend laf en vervelend fenomeen’
BN DeStemROOSENDAAL - In de nacht van zondag op maandag heeft bij Sofram Grillroom aan de Rembrandtgalerij in Roosendaal voor de derde keer in korte tijd een explosie plaatsgevonden. De precieze toedracht is nog onduidelijk.
» BN DeStem
maandag 16 juni 2025, 05:45 uur
Weer aanslag bij bekende hotspot: 'Al jaren bezig met de veiligheid hier'
Omroep BrabantEr is zondagnacht weer een aanslag gepleegd op grillroom Sofram aan de Rembrandtgalerij in Roosendaal. Rond halfdrie was het raak, er werd brand gesticht aan de achterkant van de zaak. Roosendaal worstelt al een tijd met de veiligheid bij de Rembrandtgalerij.
» Omroep Brabant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Roosendaal

11 juli 12:32Brand in vuilniswagen vermoedelijk veroorzaakt door weggegooide batterijen
8 juli 11:28Dertien misvormde en verwaarloosde katten gevonden: huis vol ontlasting
8 juli 10:06Fietser zwaargewond bij botsing, met traumaheli naar ziekenhuis gebracht
6 juli 14:13Politie ruikt wiet en ontdekt drugs in auto: 17-jarige jongen voor tweede keer gepakt
4 juli 15:45Politie houdt man aan na verdachte situatie in woning
4 juli 10:18Uitzonderlijke dreiging Roosendaal, dit doet de DSI als het écht menens is
3 juli 20:18Man in Roosendaal aangehouden na urenlange dreigende situatie in woning, wijk weer vrijgegeven
1 juli 14:13Te weinig bewijs voor doden vrouw, man vrijgesproken na eis van 13 jaar
29 juni 11:33Grillroom na explosies weer open: ‘Ik kan niet brood bakken én handhaven’
21 juni 18:27Zes gewonden bij ongeluk met auto's en motorfietsen
20 juni 20:00Opnieuw aanslag bij grillroom Sofram, eigenaar komt zelf met beveiligingsplan
19 juni 19:47Pauw Jeroen overleden: terras-mascotte stal mosselen én harten van gasten
18 juni 18:20Meer sportevenementen gaan gebukt onder extreme hitte dit weekend
17 juni 17:06Rechter gooit Grillroom Sofram weer op slot na explosie
16 juni 09:30Werk aan de weg: A58 en A59 in de nacht urenlang dicht
10 juni 19:44Huis gaat nog langer dicht na nieuwe poging tot een aanslag
10 juni 11:10Poging tot beroving in Roosendaal mislukt, verdachte aangehouden
6 juni 13:45Restanten van drugslab gevonden in Roosendaals pand, politie doet onderzoek
5 juni 13:30Mariola (47) bezweek door messteken van haar vriend: rechtbank legt hogere straf op dan geëist
4 juni 21:40Duel RBC tijdelijk stilgelegd na misdragingen van Rotterdamse fans
RSS.