menu
zoek

Nieuws Roosendaal

Politie onderzoekt steekincident met dodelijke afloop

zaterdag 29 juni 2024, 15:14 uur

De politie onderzoekt een geweldsincident dat zich zaterdagochtend 29 juni 2024 heeft afgespeeld op de Feithlaan. Een 57-jarige man uit Roosendaal kwam daar op straat om het leven na een steekincident. De politie heeft een 35-jarige man uit Roosendaal aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij het incident.

Waar: Feithlaan in Roosendaal

Bij het Operationeel Centrum (de meldkamer) van de politie kwam zaterdagochtend rond 05.50 uur de melding binnen dat er iemand was neergestoken op de Feithlaan. Diverse hulpverleners gingen direct ter plaatse en troffen er een ernstig gewonde man aan. Ambulancepersoneel heeft nog geprobeerd de man te reanimeren, maar dat bleek tevergeefs. Het slachtoffer is ter plaatse overleden. Korte tijd later kon de politie in de directe omgeving van het incident een verdachte aanhouden. Het gaat om een 35-jarige man uit Roosendaal. De verdachte en het slachtoffer kennen elkaar. De verdachte zit vast. Het politieonderzoek naar wat zich op de Feithlaan heeft afgespeeld is nog in volle gang.


» Politie.nl

Kaart nieuws Roosendaal. Locatie nieuws: 51.51702 / 4.45729 Feithlaan
Feithlaan in Roosendaal


zaterdag 29 juni 2024, 11:30 uur
Buurt niet verbaasd na dodelijke steekpartij in Roosendaal: 'Het is weer eens prijs’
BN DeStemROOSENDAAL - Nee, ze kijken nergens meer van op, zeggen bewoners van de Limerick in Roosendaal en buurtgenoten uit omliggende straten. Dus ook niet van de aanslag deze zaterdagmorgen in de Feithlaan, waarbij een 57-jarige man om het leven kwam.
» BN DeStem
zaterdag 29 juni 2024, 09:47 uur
Man (57) in Roosendaal dood na steekincident, verdachte aangehouden
de TelegraafBij een steekincident in Roosendaal (Noord-Brabant) is zaterdagmorgen een 57-jarige man overleden. De politie heeft een man van 35 jaar aangehouden.
» de Telegraaf
zaterdag 29 juni 2024, 09:21 uur
Man (57) doodgestoken in Roosendaal, politie pakt verdachte (35) op
Omroep BrabantAan de Feithlaan in Roosendaal is zaterdagochtend een 57-jarige man doodgestoken. De politie heeft een 35-jarige verdachte aangehouden. Volgens de politie kenden het slachtoffer en verdachte elkaar.
» Omroep Brabant
zaterdag 29 juni 2024, 07:39 uur
Gewonde bij schietincident in woonwijk Roosendaal
BN DeStemROOSENDAAL - Een persoon is zaterdagochtend gewond geraakt bij een schietincident aan de Feithlaan in Roosendaal.
» BN DeStem
zaterdag 29 juni 2024, 07:39 uur
Man (57) overleden bij steekpartij in woonwijk Roosendaal
BN DeStemROOSENDAAL - Een 57-jarige man is zaterdagochtend overleden bij een steekpartij aan de Feithlaan in Roosendaal. De politie heeft een 35-jarige verdachte aangehouden.
» BN DeStem
zaterdag 29 juni 2024, 05:50 uur
57-jarige man doodgestoken, 35-jarige verdachte opgepakt
HardnieuwsROOSENDAAL - Zaterdagmorgen 29 juni tegen 05.50 uur heeft aan de Feithlaan in Roosendaal een ernstig geweldsincident plaatsgevonden.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: de Telegraaf
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Roosendaal

30 januari 18:00Woning gesloten na twee explosies: 'Mogelijk risico op herhaling'
30 januari 08:51Man uit Etten-Leur overleden bij ongeluk op snelweg A17 bij Roosendaal
29 januari 19:50Tot 26 jaar cel voor ‘meedogenloze’ moord op marechaussee Toon Brood (49) uit Roosendaal
28 januari 14:24Kinderen meer dan tien jaar mishandeld door moeder en stiefvader: ‘Geblinddoekt tatoeage gezet’
24 januari 14:00Brand in leegstaand café zorgt voor verontwaardiging in Roosendaal
19 januari 12:57Overleden vrouw (21) kwam vannacht al onder zware poort van theater De Kring in Roosendaal terecht
14 januari 19:08Docent (28) heeft seksueel contact met leerling (15) via sociale media: ‘Hoe stom kun je zijn’
5 januari 13:32A17 richting Roosendaal weer deels open na ongeval met vrachtwagen vol suikerbieten
2 januari 10:14Truckchauffeur treft dode aan voor dierenwinkel in Roosendaal, lichaam wordt onderzocht
31 december 16:21Roosendaalse drones en scanauto's verbazen minister: ‘Goede aanpak van vuurwerkoverlast’
25 december 16:00Glaszetter opgeroepen na inbraak, mag zelf mee naar bureau: ’Hij kwam net van het kerstdiner af’
25 december 12:48Fakkels voor Vrede in Tilburg: ‘Accepteer elkaar nou gewoon’
22 december 11:26Man (60) met geweld beroofd van fiets door duo
20 december 18:00Roosendaal zet prijskaartje op lantaarnpalen: 'Vuurwerkoverlast niet nodig'
18 december 12:01OM bevestigt: verdachten Tarwekamp week eerder betrapt met vuurwerk en jerrycans
17 december 08:36Lange file op A58 tussen Vlissingen en Bergen op Zoom: vertraging ruim een uur
16 december 17:32Fietser zwaargewond bij botsing met stadsbus in Roosendaal, traumahelikopter geland
15 december 10:07Politie houdt zeven mannen aan na diefstal sigaretten
14 december 15:53Wijk gedeeltelijk afgezet na melding van explosief bij auto
14 december 14:41'Verdachten explosies hangt levenslange straf boven het hoofd'
RSS.