menu
zoek

Nieuws Roermond

Nog een gedetineerde ontsnapt bij ziekenhuisbezoek, man voortvluchtig

woensdag 25 maart 2026, 22:37 uur

In Roermond is vrijdag een gedetineerde ontsnapt na een ziekenhuisbezoek. Hij is nog altijd voortvluchtig. Dat bevestigt een woordvoerder van de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) na berichtgeving van het AD.

» NOS



woensdag 25 maart 2026, 21:05 uur
Gevangene Roermond ontsnapt tijdens ziekenhuisbezoek, is nog voortvluchtig
NU.nlDe meermaals veroordeelde drugscrimineel Lile H. is vrijdag ontsnapt tijdens een bezoek aan het ziekenhuis in Roermond. Hij is nog voortvluchtig. Op diezelfde dag was ook in Utrecht een gevangene ontsnapt tijdens een ziekenhuisbezoek.
» NU.nl
woensdag 25 maart 2026, 20:14 uur
‘Bekende drugscrimineel ontsnapt uit ziekenhuis’
CrimesiteIn Roermond is een gedetineerde ontsnapt tijdens een ziekenhuisbezoek. Het gaat om de meermaals veroordeelde drugscrimineel Lile H., die sinds vrijdag voortvluchtig is, aldus het Algemeen Dagblad. Opvallend is dat op dezelfde dag ook in Utrecht een gedetineerde wist te ontsnappen, wat leidde tot een grootschalige klopjacht.
» Crimesite
woensdag 25 maart 2026, 19:00 uur
Ook drugscrimineel Lile H. in Roermond ontsnapt tijdens ziekenhuisbezoek
de StentorIn Roermond is vorige week vrijdag de meermaals veroordeelde drugscrimineel Lile H. ontsnapt tijdens een bezoek aan het ziekenhuis. Het nieuws is opvallend, omdat die dag in Utrecht ook al een gedetineerde tijdens een ziekenhuisbezoek ontsnapte. Die poging leidde tot een gewapende klopjacht in Utrecht. Lile H.is nog voortvluchtig.
» de Stentor



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: NU.nl

Meer nieuws uit Roermond

2 juni 06:00‘Dit valt niet onder integer gedrag’: 17 ambtenaren misbruiken foutje bij parkeergarage
31 mei 20:34Overvaller (30) uit Duitsland die op klaarlichte dag juwelier in Roermond beroofde opgepakt
30 mei 12:47Drugscrimineel die ontsnapte bij ziekenhuisbezoek en vervolgens verdween is weer opgepakt
30 mei 11:10Juwelier overvallen in Roermond, verdachte met buit gevlucht
24 mei 07:06Vrouw (98) overleden na val in water jachthaven Roermond
19 mei 15:01Twee faillissementen maar amper banenverlies bij Limburgse bedrijven
12 mei 13:51Fietsster gewond bij aanrijding in Roermond
12 mei 12:23‘Liquidatie’ vlak over Nederlandse grens in Duitsland (VIDEO)
11 mei 21:28Politie deelt videobeelden van verdachte zware mishandeling Roermond
5 mei 17:10Ondanks grijze lucht blijft stemming goed bij Bevrijdingsfestival in Roermond
24 april 06:36Ruit van woning vernield in Roermond
23 april 07:35Vaker melding gedaan van huiselijk geweld: Roermond koploper
15 april 15:19Zoekactie gestopt bij geëxplodeerde woning in Roermond: geen slachtoffers aangetroffen
8 april 09:48Patiëntenportalen buiten gebruik bij Limburgse ziekenhuizen na cyberaanval
4 april 20:03Twee aanhoudingen na gewapende winkeloverval
3 april 13:16Niemand wordt vervolgd voor dodelijke woningbrand Roermond
1 april 15:16Nog een conductrice mishandeld in trein tussen Sittard en Roermond
31 maart 17:07Oproep in televisieprogramma leidt tot tip over overval in Roermond
27 maart 12:10Conductrice mishandeld in intercity tussen Sittard en Roermond
27 maart 06:59Gorinchem staat voor 'meest ingewikkelde keuze in twintig jaar' na mogelijke stemfraude
RSS.