menu
zoek

Nieuws Rijswijk

Overleden persoon aangetroffen in woning

woensdag 14 juni 2023, 13:07 uur

In een woning aan de Mandolinestraat heeft de politie dinsdagavond 13 juni rond 17.45 uur een overleden persoon aangetroffen.

Waar: Mandolinestraat in Rijswijk

Agenten gingen naar de woning na een melding dat de bewoonster niet opendeed na aanbellen. Collega’s treffen de 36-jarige bewoonster overleden aan in de woning. Rechercheurs en forensische specialisten doen uitgebreid onderzoek naar het incident. Zo wordt er onder andere sporenonderzoek gedaan, gesproken met getuigen en buurtonderzoek gedaan. Er wordt rekening gehouden met diverse scenario’s, zoals de mogelijkheid dat een eerdere zelfmoord dinsdag 13 juni verband houdt met de zaak. De politie doet grondig onderzoek en er is meer inzage nodig in wat zich heeft afgespeeld op dinsdag 13 juni in de woning aan de Mandolinestraat. Getuigenoproep De politie wil graag spreken met mensen die iets gehoord of gezien hebben in de omgeving van de woning aan de Mandolinestraat. Heeft u tips of informatie die van belang kunnen zijn bij dit onderzoek? Neem dan contact op met de recherche via 0900-8844. Wilt u liever anoniem een melding doen? Bel dan met M. (Meld Misdaad Anoniem) via 0800-7000. Ook kunt u een tipformulier invullen. (NB: uit oogpunt van piëteit is dit alle informatie die gedeeld wordt. Mochten er nog onverhoopt andere ontwikkelingen komende week  naar voren komen, dan worden deze via de gebruikelijke kanalen bekend gemaakt).


» Politie.nl

Kaart nieuws Rijswijk. Locatie nieuws: 52.03211 / 4.32284 Mandolinestraat
Mandolinestraat in Rijswijk


dinsdag 13 juni 2023, 20:36 uur
Overleden persoon gevonden in appartement
Omroep WestIn een woning aan de Mandolinestraat in Rijswijk heeft de politie dinsdagmiddag een overleden persoon gevonden. Een woordvoerder kon nog niets zeggen over de identiteit van het slachtoffer. 'Dat wordt nu onderzocht.' Ook wordt nog gekeken of er sprake is van een misdrijf.
» Omroep West
dinsdag 13 juni 2023, 17:30 uur
Onderzoek naar aantreffen overleden persoon
HardnieuwsRIJSWIJK - Dinsdagmiddag 13 juni tegen 17.30 uur werd een overleden persoon aangetroffen aan de Mandolinestraat in Rijswijk.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: Omroep West

Meer nieuws uit Rijswijk

15 december 06:37Gewonde bij schietpartij, politie zoekt verdachte
18 november 12:23Slachtoffer schietpartij is minderjarig, één van verdachten vrijgelaten
13 november 12:18Verdachte in Duitsland opgepakt voor liquidatie op terras Rijswijk
16 oktober 08:47Politie zoekt getuigen explosie Mandolinestraat Rijswijk
10 oktober 07:40Automobilist bekneld na botsing met tram
9 oktober 12:57Twee mannen aangehouden in onderzoek naar schietincident Rijswijk
28 september 15:30Brand op vierde etage flat Rijswijk na meerdere explosies, gevel weggeblazen
14 september 15:26Opnieuw groot illegaal feest bij oude steenfabriek
14 september 11:25Housefeest in verlaten fabriek met beukende muziek: omwonenden liggen wakker, politie grijpt niet in
1 september 21:45Paard uit sloot gered met hulp van brandweerkraan
1 september 21:17Drie tieners beroofd en mishandeld: negen jongeren gearresteerd
29 augustus 16:2029/8 in Nieuwsuur: Datalek bevolkingsonderzoek • Censuur Russische boeken
29 augustus 14:25Dataroof lab Rijswijk veel groter dan gedacht: hackers hadden toegang tot data 850.000 mensen
27 augustus 19:38Strafrechtelijk onderzoek naar diefstal persoonsgegevens
22 augustus 16:26Hackers laboratorium beloven gestolen data niet te publiceren
18 augustus 14:39Honderdduizenden patiëntgegevens te koop gezet door hackers: vraagprijs 11 bitcoin
11 augustus 19:58Datalek bij laboratorium Rijswijk blijkt nog groter, ziekenhuizen doen onderzoek
2 juli 15:04Buurt opgeschrikt door harde knal, explosie bij horecazaak
3 juni 06:54Uitslaande brand verwoest flatwoning, buren in badjas op straat
19 mei 22:27Leerling (15) gewond geraakt bij steekincident Rijswijk
RSS.