15-jarige komt om bij auto-ongeluk in Rhenen, twee andere inzittenden gewond
vrijdag 5 september 2025, 11:51 uurEen 15-jarige jongen is gisteravond om het leven gekomen bij een auto-ongeluk. Het incident gebeurde rond 21.20 uur op de provinciale Cuneraweg (N233) tussen Rhenen en Veenendaal.
Waar: Cuneraweg in Rhenen
» RTV Utrecht
Kaart nieuws Rhenen. Locatie nieuws: 52.01101 / 5.52187 Cuneraweg
Cuneraweg in Rhenen
vrijdag 5 september 2025, 11:16 uur
Bij een ernstig ongeluk op de Cuneraweg (N233) tussen Rhenen en Veenendaal is donderdagavond een 15-jarige inzittende van een personenauto om het leven gekomen. Twee anderen raakten gewond.
15-jarige komt om bij frontale botsing tussen twee auto’s op N233 bij Rhenen
vrijdag 5 september 2025, 11:16 uur
Een tiener is donderdagavond om het leven gekomen bij een ernstig ongeluk op de N233 tussen Rhenen en Veenendaal. De 15-jarige zat in een van de twee auto’s die frontaal botsten.
15-jarige komt om het leven bij frontale botsing op N-weg
vrijdag 5 september 2025, 09:17 uur
RHENEN – Donderdagavond is een 15-jarige inzittende van een personenauto om het leven gekomen bij een ernstig verkeersongeval op de Cuneraweg (N233) tussen Rhenen en Veenendaal. Twee andere inzittenden raakten gewond. Het ongeluk gebeurde rond 21.20 uur, toen de auto door nog onbekende oorzaak frontaal in botsing kwam met een tegemoetkomend bestelbusje.
15-jarige overleden bij frontale botsing tussen auto en bestelbusje
donderdag 4 september 2025, 21:23 uur
Bij een ongeval tussen twee voertuigen op de Cuneraweg tussen Rhenen en Veenendaal zijn meerdere personen gewond geraakt. De weg is volledig afgesloten voor verkeer. De politie verricht onderzoek naar de toedracht.
Meerdere gewonden bij ernstig ongeval , hulpdiensten massaal ingezet en weg dicht
donderdag 4 september 2025, 21:20 uur
RHENEN - In de late avond van donderdag 4 september iets voor 21.20 uur kwam het tot een aanrijding met letsel aan de Cuneraweg in Rhenen.
Meerdere gewonden bij ernstig ongeval
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: RTV Utrecht
Foto: de Gelderlander