Pieter van Vollenhoven afwezig op de Nationale Dodenherdenking 2025 op de Grebbeberg
zondag 4 mei 2025, 19:09 uurProfessor Pieter van Vollenhoven was zondagavond niet aanwezig bij de Nationale Dodenherdenking op de Grebbeberg in Rhenen. Hij zou daar aanvankelijk met zoon Prins Pieter-Christiaan naartoe komen. Een defensiewoordvoerder meldde kort van tevoren dat hij er toch niet bij zou zijn.
Waar: Grebbeberg in Rhenen
» de Stentor
Kaart nieuws Rhenen. Locatie nieuws: 51.95613 / 5.58860 Grebbeberg



























Leaflet © OpenStreetMap contributors
Grebbeberg in Rhenen
zondag 4 mei 2025, 19:02 uur
Om stipt 20.00 uur is de Nationale Dodenherdenking op de Grebbeberg in Rhenen begonnen. Daarbij zouden professor Pieter van Vollenhoven en zijn zoon Prins Pieter-Christiaan aanwezig zijn. Pieter van Vollenhoven was echter tóch niet bij de herdenking.
Kijk hier de Nationale Dodenherdenking 2025 op de Grebbeberg terug: ‘De wereld is onrustig’

zondag 4 mei 2025, 15:47 uur
Vanavond om 20.00 uur is de Nationale Militaire Dodenherdenking op de Grebbeberg in Rhenen. De hele dag door wordt de oorlogsbegraafplaats bezocht door familieleden en geïnteresseerden. "Ik zoek het graf van mijn oom. Maar er zijn meerdere mensen die Jansen heten.".
Op de Grebbeberg in Rhenen wordt de oorlog niet alleen om 20.00 uur herdacht

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Utrecht
Meer nieuws uit Rhenen
