menu
zoek

Nieuws Raamsdonksveer

Verdachte van vernieling en bedreiging opgepakt

zondag 21 januari 2024, 08:49 uur

Getuigen meldden een vernieling van een auto. Toen de politie de man wilde aanhouden kwam hij met een mes op de agenten af. Na het dreigen met het stroomstootwapen gaf de man zich over. De verdachte bleek onder invloed te zijn van alcohol en drugs.

Waar: Wilhelminalaan in Raamsdonksveer

Op zondag 21 januari 2024 om 00.10 uur kreeg een surveillancewagen de opdracht te gaan naar de Wilhelminalaan. Daar zou een man vanaf een terras een bierglas door de ruit van een auto gegooid hebben. Getuigen zagen het en achtervolgden de man tot aan zijn woning aan de Gangboord. Aanhouding Op het moment dat de agenten bij de portiekwoning arriveerden kwam de verdachte met een broodmes de trap af in de richting van de agenten. Die aarzelden geen moment en één van hen trok zijn stroomstootwapen en richtte die op de verdachte. Die koos toch eieren voor zijn geld en legde het mes terug in zijn woning. Hierop is hij aangehouden. Aan het bureau bleek uit een test dat de man onder invloed was van alcohol en drugs. Hij is voor de nacht ingesloten aan het bureau. De recherche gaat de zaak verder afhandelen.


» Politie.nl

Kaart nieuws Raamsdonksveer. Locatie nieuws: 51.69057 / 4.87597 Wilhelminalaan
Wilhelminalaan in Raamsdonksveer


zondag 21 januari 2024, 09:25 uur
Man gooit bierglas door autoruit en bedreigt agenten met mes
BN DeStemRAAMSDONKSVEER - Een man liep zondagnacht met een mes op twee agenten af. Dat gebeurde toen twee agenten na een melding van vernieling van een auto aan zijn voordeur aan de Gangboord stonden. De man was onder invloed van alcohol en drugs en werd aangehouden.
» BN DeStem
zondag 21 januari 2024, 09:24 uur
Verdachte bedreigt agenten met een broodmes bij aanhouding
Omroep BrabantEen man uit Raamsdonksveer heeft zaterdagnacht een aantal agenten bedreigd met een broodmes. De man kwam in zijn huis aan de Gangboord met een broodmes van de trap af lopen in de richting van de agenten. Dat gebeurde toen de agenten hem wilden aanhouden nadat hij eerder die nacht aan de Wilhelminalaan vanaf een terras een bierglas door de ruit van een auto zou hebben gegooid.
» Omroep Brabant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Raamsdonksveer

23 november 22:04Ernstig ongeluk in Raamsdonksveer: auto totaal vernield, bestuurder gewond
27 oktober 13:43Opeens stapt vrouw hun huis binnen: buren radeloos door overlast uit arbeidsmigrantenwoning
24 oktober 17:25Lange file na ongeval op A27 bij Keizersveerbrug, linkerrijstrook dicht
19 oktober 05:45Brand in huis: bewoonster ademt rook in, nieuwsgierigen op afstand gehouden
18 oktober 14:40Buurt siddert onder overlast van jongeren: 'Ouders, waar zijn jullie?'
17 oktober 17:22Vrouw mishandeld bij uitlaten hond: groep neemt wraak op dader
26 augustus 20:55Fietser steekt weg over en raakt zwaargewond bij aanrijding met auto in Raamsdonksveer
22 augustus 06:24Man gewond door botsing bij knooppunt Hooipolder, auto’s total loss
9 augustus 18:06Opeens ziet Pètry (67) een bijzondere verschijning op zijn voordeurcamera: 'Het is echt bizar'
28 juli 14:54Man (50) uit Raamsdonksveer steelt boodschappen en bedreigt medewerker met ‘vuurwapen’
24 juli 08:12Snelweg A27 weer open na dodelijk ongeval, nog wel snelheidsbeperking
17 juli 17:56Man die bushokje vernielde meldt zich bij politie
1 mei 16:15Fatale explosie en brand mogelijk door slachtoffer zelf veroorzaakt
27 april 07:19Automobilist rijdt met 40 km/u en lege tank snelweg op bij Raamsdonksveer
25 april 18:30Van heroïnejunks naar toeristen: deze bekende watertoren wordt hotel
22 april 20:56Voetbalclub moet velden inleveren voor asielzoekers én starters
10 april 07:03Motorrijder onderuit op A59 bij Hooipolder door frituurvet op wegdek
4 april 12:49Senna (20) in brand nadat boor vlam vat, autobedrijf van vader verwoest
27 maart 18:12Ongelukken in beide richtingen op de A59, bijna uur vertraging
19 februari 12:50Jongen (16) gewond na val in strooizout Raamsdonksveer: ’Zeker anderhalf uur vastgezeten’
RSS.