menu
zoek

Nieuws Raamsdonksveer

Politie lost waarschuwingsschot bij aanhouding

dinsdag 18 juli 2023, 10:14 uur

De politie loste maandagavond 17 juli een waarschuwingsschot tijdens een aanhouding op de Julianalaan. De verdachte, een 46-jarige man uit Raamsdonksveer, zou kort daarvoor iemand hebben bedreigd en mogelijk een vuurwapen in zijn bezit hebben.

Waar: Julianalaan in Raamsdonksveer

Agenten zagen rond 23.15 uur de desbetreffende persoon in zijn auto rijden over de Julianalaan. Omdat de bestuurder mogelijk in het bezit zou zijn van een vuurwapen, werd er besloten om een BenaderingsTechniek Gevaarlijke Verdachten (BTGV-methode) toe te passen. Deze methode wordt ingezet als er een vermoeden is dat een verdachte een wapen bij zich draagt. De procedure om gevaarlijke verdachten, die in een auto zit, aan te kunnen houden op een veilige manier bestaat al lang. De verdachte wordt met korte en duidelijke bevelen uit de auto ‘gepraat’ en zo aangehouden. Omdat de verdachte niet aan de bevelen voldeed, loste de politie een waarschuwingsschot. Vervolgens werd de man aangehouden. Er werd geen wapen bij de man aangetroffen. Hij zit vast voor verder onderzoek.


» Politie.nl

Kaart nieuws Raamsdonksveer. Locatie nieuws: 51.69281 / 4.88448 Julianalaan
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Julianalaan in Raamsdonksveer


dinsdag 18 juli 2023, 11:04 uur
Agent lost waarschuwingsschot bij aanhouding man (46) uit Raamsdonksveer
BN DeStemEen agent heeft maandagavond een waarschuwingsschot gelost bij de aanhouding van een 46-jarige man uit Raamsdonksveer.
» BN DeStem
dinsdag 18 juli 2023, 10:59 uur
Agent lost waarschuwingsschot bij arrestatie van man (46)
Omroep BrabantBij de arrestatie van een 46-jarige man uit Raamsdonksveer heeft een agent maandagavond een waarschuwingsschot gelost. De verdachte zou kort daarvoor iemand hebben bedreigd en mogelijk een vuurwapen op zak hebben gehad. De politie zag de man rond kwart over elf 's avonds in zijn auto rijden op de Julianalaan.
» Omroep Brabant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Raamsdonksveer

1 mei 16:15Fatale explosie en brand mogelijk door slachtoffer zelf veroorzaakt
27 april 07:19Automobilist rijdt met 40 km/u en lege tank snelweg op bij Raamsdonksveer
25 april 18:30Van heroïnejunks naar toeristen: deze bekende watertoren wordt hotel
22 april 20:56Voetbalclub moet velden inleveren voor asielzoekers én starters
10 april 07:03Motorrijder onderuit op A59 bij Hooipolder door frituurvet op wegdek
4 april 12:49Senna (20) in brand nadat boor vlam vat, autobedrijf van vader verwoest
27 maart 18:12Ongelukken in beide richtingen op de A59, bijna uur vertraging
19 februari 12:50Jongen (16) gewond na val in strooizout Raamsdonksveer: ’Zeker anderhalf uur vastgezeten’
19 december 19:50Man (46) uit Raamsdonksveer overleden nadat hij met auto in het water belandt in Den Hout
23 oktober 13:13Twee gewonden door chemische brand in oven van bedrijf
24 september 19:00Grote oefening met Defensie en special forces zorgt voor spektakel op school: ‘Dit is wel vet’
2 augustus 18:40Boten verwoest bij brand in haven: ‘Doet heel veel verdriet’
14 mei 11:12Bejaarde vrouw slachtoffer van babbeltruc in eigen woning: beroofd van kostbare sieraden
2 april 10:55Peter Jansen, de ‘nestor’ van WC Experience, overleden (75): ‘Rust zacht good old Peter’
19 februari 15:09Band van bakwagen vliegt in brand tijdens ritje in Raamsdonksveer
21 januari 09:25Man gooit bierglas door autoruit en bedreigt agenten met mes
11 januari 16:54Man die gezin doodreed op A59 in beroep tegen straf
10 januari 19:00De boekhandel stopt om sigaretten, de videotheek vanwege vape?
2 januari 10:41Vrouw trapt op gaspedaal in plaats van rem en rijdt tegen huis overburen
19 december 13:03Tien jaar cel en tbs voor man die gezin op A59 doodreed
RSS.