Voertuigbrand in Purmerend
dinsdag 11 januari 2022, 11:46 uurDe politie zoekt getuigen van een voertuigbrand aan de Ilpendamstraat in Purmerend. Dinsdag rond 03.10 uur stond daar een bestelwagen in de brand.
Waar: Ilpendamstraat in Purmerend
De brandweer heeft het vuur geblust. De bestelwagen en een andere auto liepen flinke schade op. Het is niet duidelijk waardoor de brand is ontstaan. Brandstichting wordt niet uitgesloten. Daarom zal de politie een onderzoek instellen naar de oorzaak van de autobrand. Getuigen en / of mensen met informatie kunnen bellen met 0900-8844. 2022006868
» Politie.nl
Kaart nieuws Purmerend. Locatie nieuws: 52.50217 / 4.97114 Ilpendamstraat



























Leaflet © OpenStreetMap contributors
Ilpendamstraat in Purmerend
dinsdag 11 januari 2022, 12:05 uur
In Purmerend is vannacht een bedrijfsauto in vlammen opgegaan aan Ilpendamstraat. Als de politie de eigenaar van de bus wakker maakt kan hij het eigenlijk nog niet geloven. Pas als hij buiten staat en zijn auto ziet, breekt het zweet hem uit.
Bedrijfswagen gaat in vlammen op: "Alsof je een klap in je smoel krijgt"

dinsdag 11 januari 2022, 08:45 uur
PURMEREND - Dinsdagmorgen 11 januari om 03.30 uur was brand ontstaan aan de Ilpendamstraat in Purmerend.
Bestelbus gaat in vlammen op

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: RTV N-H
Meer nieuws uit Purmerend
