menu
zoek

Nieuws Oss

Man gewond bij steekincident

zondag 16 november 2025, 13:18 uur

Bij een steekincident aan de Kardinaal de Jongstraat in Oss is in de nacht van zaterdag 15 op zondag 16 november een man gewond geraakt. De politie doet onderzoek.

Waar: Pater Bleijsstraat in Oss

Rond 2.15 uur kreeg de politie een melding dat van een gewonde man op de Pater Bleijsstraat in Oss. Hij zou betrokken zijn geweest bij een steekincident. Ter plaatse troffen collega’s de 24-jarige man uit Nistelrode. Hij werd op dat moment geholpen door enkele omstanders. Uiteindelijk is het slachtoffer door de ambulance meegenomen naar het ziekenhuis voor behandeling. Wij zijn een onderzoek opgestart naar de aanleiding en exacte toedracht van het incident. Daarbij zijn sporen veiliggesteld, getuigen gehoord en worden camerabeelden bekeken. Uit dit eerste onderzoek blijkt dat het steekincident zelf waarschijnlijk op de Kardinaal de Jongstraat heeft plaats gevonden. Er is nog niemand aangehouden. Tips Weet u iets? Heeft u iets gezien of andere informatie voor de politie? Neem dan contact met ons op via één van onderstaande mogelijkheden.


» Politie.nl

Kaart nieuws Oss. Locatie nieuws: 51.77138 / 5.53498 Pater Bleijsstraat
Pater Bleijsstraat in Oss


zondag 16 november 2025, 13:56 uur
Man vermoedelijk neergestoken, politie vindt sporen in straat om de hoek
Omroep BrabantDe man die zaterdagnacht gewond werd gevonden op de Pater Bleijstraat in Oss is vermoedelijk neergestoken in een straat om de hoek. Dat blijkt uit onderzoek van de politie. Die denkt dat de 24-jarige man uit Nistelrode is neergestoken ergens rond de Kardinaal de Jongstraat.
» Omroep Brabant
zondag 16 november 2025, 06:40 uur
Gestoken man gevonden op straat in Oss, slachtoffer wil niets zeggen
Brabants DagbladEen man is in de nacht van zaterdag op zondag gewond aangetroffen op de driesprong waar de Pater Bleijsstraat met de Klingenstraat in Oss elkaar kruisen. Hij raakte gewond bij een steekpartij. Het slachtoffer wilde niets zeggen over wat er zich had afgespeeld.
» Brabants Dagblad
zondag 16 november 2025, 05:48 uur
Gewonde man gevonden op straat, slachtoffer is gestoken
Omroep BrabantAan de Pater Bleijsstraat in Oss is rond kwart over een zaterdagnacht een gewonde man gevonden. Hij bleek te zijn gestoken en is met spoed naar een ziekenhuis gebracht. De politie heeft na de vondst van de man de omgeving afgezet en doet onderzoek.
» Omroep Brabant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Oss

3 januari 20:48Auto glijdt in Oss door gladheid van de weg en komt in sloot tot stilstand
3 januari 12:10Hond zakt door ijs, duikers schieten te hulp en krijgen applaus
31 december 16:38Enorme vondst zwaar illegaal vuurwerk in woonwijk Oss, man (24) aangehouden
24 december 10:29Gezin werd per ongeluk opgesloten op begraafplaats: 'Blijven we slapen?'
24 december 07:17Twintig appartementen ontruimd na brand in kelderbox in Oss
22 december 06:35Voorbijgangers zien scooter branden in Oss, maar dan is het al te laat
20 december 14:19LIVE | De Graafschap verkleint de achterstand, het is nu 2-1 voor Top Oss
17 december 21:57FC Utrecht bekert verder door winst op TOP Oss: 'Niks weggegeven, maar hadden vaker moeten scoren'
17 december 17:00Livestream TOP Oss - FC Utrecht | Utrechters met voorsprong begonnen aan tweede helft
17 december 14:01Fietser zwaargewond na aanrijding met vrachtwagen in Oss
16 december 10:16Advocaten: Stint-ongeluk was menselijke fout, lag niet aan de Stint zelf
12 december 12:00LIVE | Kan TOP Oss het de ongenaakbare koploper ADO Den Haag lastig maken in eigen huis?
11 december 11:27Bestuurster van stint merkt nog dagelijks gevolgen van dramatisch ongeluk
10 december 09:02Emoties lopen hoog op tijdens tweede zittingsdag Stint-ongeluk
9 december 16:40Extra maatregelen op Koning Willem I college na steekincident
9 december 12:05Kim stond onder de douche toen er opeens een auto in de woonkamer stond
9 december 06:02Strafzaak over Stint begint: leidinggevenden wisten volgens OM van gebreken
8 december 21:03Scooterrijder en fietser belanden op de grond door botsing in Oss
8 december 11:45ADO pakt voorsprong in absolute slotfase
7 december 16:27LIVE | Vitesse kan wel een overwinning gebruiken in deze drukke dagen
RSS.