menu
zoek

Nieuws Oss

Video | Man rijdt in volle vaart dwars door wasstraat in Oss

vrijdag 8 september 2023, 09:22 uur

Een oudere man reed woensdag in volle vaart door een autowasstraat. Hij trapte per ongeluk op zijn gaspedaal.

Waar: Kantsingel in Oss

» NU.nl


Kaart nieuws Oss. Locatie nieuws: 51.75464 / 5.54626 Kantsingel
Kantsingel in Oss


donderdag 7 september 2023, 13:00 uur
Auto rijdt in volle vaart door de wasstraat, bekijk hier de beelden
Omroep BrabantEen oudere man is woensdagmiddag met zijn auto in volle vaart door de wasstraat The Carwash aan de Kantsingel in Oss gereden. Op camerabeelden is te zien hoe de automobilist de macht over het stuur kwijtraakt, door de autowasstraat 'vliegt' en een ravage achterlaat. “Het is een wonder dat er niemand gewond is geraakt,” zegt eigenaar Tom Muskens.
» Omroep Brabant
woensdag 6 september 2023, 21:42 uur
Man rijdt per ongeluk met 'zeker 50 kilometer per uur' door autowasstraat in Oss
NU.nlEen man is woensdag per ongeluk in volle vaart door een autowasstraat in Oss gereden. De eigenaar van de wasstraat zegt tegen Omroep Brabant dat de bestuurder "zeker 50 kilometer per uur" reed.
» NU.nl
woensdag 6 september 2023, 21:04 uur
Man rijdt per ongeluk met '50 kilometer per uur' door autowasstraat in Oss
NU.nlEen man is woensdag per ongeluk in volle vaart door een autowasstraat in Oss gereden. De eigenaar van de wasstraat zegt tegen Omroep Brabant dat de man "zeker 50 kilometer per uur" reed.
» NU.nl
woensdag 6 september 2023, 20:39 uur
Auto rijdt met 50 kilometer door een autowasstraat in Oss
NU.nlEen man is woensdag per ongeluk in volle vaart door een autowasstraat in Oss gereden. Volgens de eigenaar reed hij "zeker 50 kilometer per uur", schrijft Omroep Brabant. De auto belandde via de wasstraat aan de overkant van de Kantsingel bij de struiken. Er raakte niemand gewond.
» NU.nl
woensdag 6 september 2023, 17:19 uur
Auto stuift in volle vaart door de wasstraat, chauffeur blijft ongedeerd
Omroep BrabantEen oudere man is woensdag per ongeluk in volle vaart dwars door een autowasstraat in Oss gereden. Volgens de eigenaar reed hij 'zeker 50 kilometer per uur'. De onfortuinlijke chauffeur belandde uiteindelijk aan de overkant van de Kantsingel in het struikgewas.
» Omroep Brabant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: NU.nl

Meer nieuws uit Oss

1 december 19:39De Graafschap met hangen en wurgen de winnaar bij TOP Oss
27 november 19:40Vaak is een bommelding op een school vals, toch betekent het einde lesdag
20 november 12:42Bedrijf in warmtepompen failliet; weer een duurzame firma die aangeprezen werd door gemeente
16 november 11:0915 kilo illegaal geplukte paddenstoelen: twee wildplukkers betrapt
9 november 16:11Martien R. krijgt opnieuw 16 jaar cel
6 november 20:09Esthers geliefde cabrio vernield na een feestje: ‘Ik ben niet bang, maar voel me wel bedreigd’
1 november 09:12Dode man gevonden in een vijver in Oss
30 oktober 17:48Wandelaar doodgereden door graafmachine op bedrijventerrein in Oss
30 oktober 12:29Rechtdoor rijden naar A59 richting Den Bosch niet meer mogelijk na omrijden stoplichten in Oss
28 oktober 08:38Jongen (16) die tiener beschoot hangt jarenlange celstraf boven het hoofd
27 oktober 20:42Boze huurders krijgen hun zin: huizen misschien tóch niet gesloopt
27 oktober 07:21Koperdieven slaan toe op het spoor tussen Oss en Den Bosch
25 oktober 21:01Spelers van Telstar weigeren om in regenboogshirts te spelen: ‘Voetbal is voor iedereen’
25 oktober 11:46Beschietingen winkelpanden en auto in Oss: man (25) aangehouden
16 oktober 19:27Vluchteling slachtoffer van schietpartij in Oss
6 oktober 23:39ADO-spits Veerman scoort winnende met volley: 'Maar mijn kopbal was nog mooier'
6 oktober 07:001500 daklozen geteld: ‘Een lachertje, het zijn er zeker dubbel zoveel'
3 oktober 19:17Na kogels in de ruit nu poging tot brandstichting bij schoenenzaak in Oss
28 september 16:18MSD verkoopt fabriek waar medicijnen voor immuuntherapie worden gemaakt
23 september 00:26Dieperink keek op buienradar en zette streep door Willem II - TOP Oss
RSS.