Verdronken jongetje (6): al 25.000 euro ingezameld voor ouders
zondag 18 juni 2023, 20:41 uurDe inzamelingsactie voor de ouders van de 6-jarige jongen Abdyrahman uit Oss, die donderdag is verdronken in de recreatieplas De Lithse Ham, heeft inmiddels de 25.000 euro aangetikt. Daarmee is het doel behaald. Al hoopt de initiatiefnemer dat Brabant gul blijft geven zodat de ouders hun zoon een mooi afscheid kunnen geven.
» Omroep Brabant
zondag 18 juni 2023, 20:40 uur
OSS - De inzamelingsactie voor de ouders van de verdronken Abdyrahman (6) uit Oss heeft zondagavond 25.000 euro behaald. De actie is bedoeld om de zwaar getroffen ouders financieel te helpen en ze te steunen.
Al 25.000 euro opgehaald voor familie van verdronken Abdyrahman (6) uit Oss

zondag 18 juni 2023, 20:40 uur
De inzamelingsactie voor de ouders van de verdronken Abdyrahman (6) uit Oss heeft zondagavond 25.000 euro behaald. De actie is bedoeld om de zwaar getroffen ouders financieel te helpen en ze te steunen.
Al 25.000 euro opgehaald voor familie van verdronken Abdyrahman (6) uit Oss

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Stentor
Meer nieuws uit Oss
