menu
zoek

Nieuws Oranje

Acteur, cabaretier en schrijver Ferd Hugas (87) overleden

donderdag 6 februari 2025, 08:14 uur

De Haagse acteur, cabaretier en schrijver Ferd Hugas is maandag op 87-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft een bericht hierover van de website Het Schimmenrijk woensdag aan het ANP bevestigd. Hugas speelde in tientallen grote televisieseries, zoals De Zevensprong, Q & Q en Willem van Oranje

» de Telegraaf



donderdag 6 februari 2025, 07:43 uur
Acteur Ferd Hugas (87) uit De Zevensprong overleden
NOSActeur, cabaretier en schrijver Ferd Hugas is op 87-jarige leeftijd overleden. Hij speelde vooral in de jaren 70 en 80 in tientallen televisieseries, zoals De Zevensprong, Q & Q, Willem van Oranje en Medisch Centrum West.
» NOS
donderdag 6 februari 2025, 07:14 uur
De Zevensprong-acteur en cabaretier Ferd Hugas op 87-jarige leeftijd overleden
Brabants DagbladDe Haagse acteur, cabaretier en schrijver Ferd Hugas is maandag op 87-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft een bericht hierover van de website Het Schimmenrijk woensdag aan het ANP bevestigd. Hugas speelde in tientallen grote televisieseries, zoals De Zevensprong, Q & Q en Willem van Oranje.
» Brabants Dagblad
woensdag 5 februari 2025, 23:50 uur
Acteur, cabaretier en schrijver Ferd Hugas (87) overleden
Omroep WestDe Haagse acteur, cabaretier en schrijver Ferd Hugas is maandag op 87-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft een bericht hierover van de website Het Schimmenrijk woensdag aan het ANP bevestigd. Hugas speelde in tientallen grote televisieseries, zoals De Zevensprong, Q & Q en Willem van Oranje.
» Omroep West



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: NOS
Foto: Omroep West
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Oranje

4 april 23:02Voetbalsters Oranje winnen in Almelo met 3-1 van Oostenrijk
27 maart 13:55Laura Dijkema stopt na 443 interlands bij Oranje: ‘Toen kreeg ik voor het eerst kippenvel’
25 maart 17:04Bart Verbruggen (nog) geen penaltykiller in Oranje: ‘Alleen jezelf groot maken, is niet genoeg’
24 maart 10:12‘Daar heeft Memphis Depay gewoon moeite mee’
24 maart 09:07KIJK | Nét niet: Oranje buigt na razend spannende penaltyserie voor Spanje
24 maart 08:24'Elk nadeel heb zijn voordeel'. Na verlies in Spanje komt Oranje op 10 juni naar Euroborg
21 maart 21:10Waarom uitschakeling van Oranje in Nations League gunstig zou zijn richting WK 2026
20 maart 21:31Geboren Amsterdammer Dean Huijsen uitgefloten bij debuut voor Spanje in de Kuip
20 maart 08:50Justin Kluivert is allang niet meer het tengere jochie dat bij Ajax dacht dat alles vanzelf zou gaan
20 maart 07:58De historie tussen Oranje en Spanje: de karatetrap, de rol van John Bonello en de 5-1 in Salvador
19 maart 14:45Ronald Koeman zet Memphis Depay meteen in de basis tegen Spanje: ‘Hij oogt fris en goed’
18 maart 12:00Jurriën Timber moet het tegen Spanje doen zonder broer Quinten: ‘Samen in Oranje, dat komt wel’
17 maart 20:30Ronald Koeman rekent meteen op Memphis Depay en verklaart waarom Givairo Read geen optie was
15 maart 17:06ACV – Oranje Nassau gestaakt
15 maart 15:36Middelburgse rugbyer Gabor Besuijen grijpt met Oranje naast laatste kans op WK-ticket
14 maart 17:30Passen, meten en improviseren: Memphis Depay wordt de eerste ‘jetlagspits’ van Oranje
10 maart 08:52Dit is waarom de bondscoach Sem Steijn niet oproept voor Oranje
28 februari 14:23Memphis Depay keert terug in voorlopige selectie Oranje
28 februari 08:15Jan Munster benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau
25 februari 22:47Miedema belangrijk voor winnende Oranje Leeuwinnen
RSS.