menu
zoek

Nieuws Oranje

Einde aan Oranje-hegemonie: waterpolosters na thriller onttroond als wereldkampioen

maandag 12 februari 2024, 18:14 uur

De Nederlandse waterpolosters zijn uitgeschakeld in de kwartfinales van WK in Doha. De regerend wereldkampioen en Europees kampioen sleepte er met een late gelijkmaker nog een penaltyserie uit in de kraker tegen Hongarije, maar verloor daarin met 5-4. Het succesvolle team van bondscoach Evangelos Doudesis was al zeker van deelname aan de Olympische Spelen in Parijs komende zomer.

» Brabants Dagblad



maandag 12 februari 2024, 18:14 uur
Einde aan Oranje-hegemonie: waterpolosters na thriller onttroond als wereldkampioen
PZCDe Nederlandse waterpolosters zijn uitgeschakeld in de kwartfinales van WK in Doha. De regerend wereldkampioen en Europees kampioen sleepte er met een late gelijkmaker nog een penaltyserie uit in de kraker tegen Hongarije, maar verloor daarin met 5-4. Het succesvolle team van bondscoach Evangelos Doudesis was al zeker van deelname aan de Olympische Spelen in Parijs komende zomer.
» PZC
maandag 12 februari 2024, 18:14 uur
Einde aan Oranje-hegemonie: waterpolosters na thriller onttroond als wereldkampioen
de StentorDe Nederlandse waterpolosters zijn uitgeschakeld in de kwartfinales van WK in Doha. De regerend wereldkampioen en Europees kampioen sleepte er met een late gelijkmaker nog een penaltyserie uit in de kraker tegen Hongarije, maar verloor daarin met 5-4. Het succesvolle team van bondscoach Evangelos Doudesis was al zeker van deelname aan de Olympische Spelen in Parijs komende zomer.
» de Stentor



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Oranje

11 januari 10:02Bredanaar Berry Vollering benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau
27 december 17:28Oranje in Nations League tegen Spanje in Valencia als eerbetoon aan slachtoffers overstromingen
RSS.