'Explosief' bij kazerne blijkt emmer met oefenmateriaal
dinsdag 2 september 2025, 12:18 uurOp het terrein van de kazerne in Oirschot werd maandagavond een verdachte emmer gevonden. Het leek te gaan om militair explosief materiaal, maar na onderzoek dat dinsdagmorgen werd afgerond bleek het loos alarm. Het gaat om oefenmateriaal - een nep-explosief - dat per ongeluk was achtergelaten, melden de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) en de Koninklijke Marechaussee.
» Omroep Brabant
maandag 1 september 2025, 20:53 uur
Op de Generaal Majoor de Ruyter van Steveninckkazerne in Oirschot zijn de hulpdiensten maandagavond massaal aanwezig. Er is mogelijk militair explosief materiaal gevonden op het terrein. De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is opgeroepen en doet onderzoek.
Hulpdiensten rukken massaal uit voor mogelijk explosief bij kazerne
maandag 1 september 2025, 20:42 uur
OIRSCHOT - Op de Generaal Majoor de Ruyter van Steveninckkazerne in Oirschot zijn maandagavond vermoedelijk explosieven gevonden. Een groot aantal hulpdiensten is ter plaatse.
Vermoedelijk explosieven gevonden bij kazerne in Oirschot, hulpdiensten rukken groots uit
maandag 1 september 2025, 20:42 uur
Op de Generaal Majoor de Ruyter van Steveninckkazerne in Oirschot zijn maandagavond vermoedelijk explosieven gevonden. Een groot aantal hulpdiensten is gekomen. Het onderzoek is maandagavond laat stilgelegd en gaat dinsdagochtend verder.
Vermoedelijk explosieven gevonden bij kazerne in Oirschot, onderzoek gaat dinsdag verder
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad