De spectaculaire ontsnapping en gewelddadige dood van tbs’er Dennie M.: wat gebeurde er allemaal?
dinsdag 3 maart 2020, 09:59 uurTbs’er Dennie M. (37) werd na een ontsnapping uit de Rotterdamse tbs-kliniek de Kijvelanden doodgeschoten op een bedrijventerrein in Ochten. Wat is er gebeurd? En hoe nu verder? Vijf vragen en vijf antwoorden.
» de Gelderlander
maandag 2 maart 2020, 16:13 uur
De ontsnapte tbs’er, die zondag door de politie in Ochten is doodgeschoten, is Dennie Mulder (37) uit Delfzijl die de afgelopen jaren vlogde vanuit de Oostrumse kliniek De Rooyse Wissel en verschillende filmpjes op YouTube plaatste. Dat bevestigen verschillende bronnen. YouTube-video’s Dennie Mulder kwam in juni 2018 en september 2019 in het nieuws toen hij […] Het bericht Doodgeschoten tbs’er is vlogger Dennie Mulder (37) verscheen eerst op Crimesite.
Doodgeschoten tbs’er is vlogger Dennie Mulder (37)

maandag 2 maart 2020, 15:06 uur
OCHTEN - De voortvluchtige tbs’er die zondagavond in Ochten is doodgeschoten door de politie, is de beruchte vlogger Dennie M. (37). Dat meldt De Telegraaf, die berichtgeving daarover baseert op bronnen binnen en buiten tbs-kliniek De Kijvelanden in Poortugaal.
‘Doodgeschoten tbs’er bij vuurgevecht in Ochten is beruchte vlogger Dennie M. (37)’

maandag 2 maart 2020, 10:53 uur
OCHTEN / ROTTERDAM - De taxichauffeur, die zondagavond het busje reed waarin twee ontsnapte tbs’ers Rotterdam ontvluchtten, is vrijgelaten. De chauffeur werd samen met één van de vluchters gearresteerd, een 37-jarige tbs’er werd doodgeschoten in een vuurgevecht. Dat meldt het Openbaar Ministerie (OM) in Rotterdam.
Taxichauffeur die ontsnapte tbs’ers naar Ochten reed is vrijgelaten

zondag 1 maart 2020, 20:56 uur
Een van de tbs’ers die vandaag ontsnapt is uit de tbs-kliniek Poortugaal bij Rotterdam is na een massale achtervolging doodgeschoten door de politie in het Gelderse Ochten. De andere voortvluchtige gearresteerd. Dat meldt het OM in Rotterdam.
Politie schiet ontsnapte tbs’er dood na achtervolging

zondag 1 maart 2020, 20:44 uur
Een ontsnapte tbs-patiënt is in het Gelderse Ochten doodgeschoten door de politie. Dat melden bronnen aan de NOS.
Politie schiet ontsnapte tbs'er dood

zondag 1 maart 2020, 19:44 uur
De politie heeft zondag in Ochten een 37-jarige tbs'er doodgeschoten die eerder op de dag vluchtte uit kliniek de Kijvelanden in Poortugaal bij Rotterdam. De man nam daar samen met een andere tbs'er de benen. Die is in Ochten aangehouden en zit vast, meldt het Openbaar Ministerie (OM).
Politie schiet ontsnapte tbs'er dood tijdens vuurgevecht in Ochten

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland
Foto: NOS
Meer nieuws uit Ochten

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?