menu
zoek

Nieuws Nederland

Indrukwekkende Rico Verhoeven buigt in meeslepend gevecht voor ongeslagen bokskoning Usyk

zondag 24 mei 2026, 00:28 uur

Rico Verhoeven heeft zichzelf en Nederland als boksland op de kaart gezet. In een iconische boksclash voor de piramides in Egypte maakte de 37-jarige bokser uit Halsteren veel indruk, maar in ronde 11 maakte de rechtervuist van fenomeen Oleksandr Usyk en daarna een ingreep van de scheidsrechter een einde aan het Nederlandse bokssprookje.

» BN DeStem



zaterdag 23 mei 2026, 10:00 uur
D-day voor Rico Verhoeven bij de piramides: kansloos? ‘Krijg zo’n tikkie maar eens op je neus’
Brabants DagbladWordt iconisch ook historisch? En wordt zaterdag 23 mei 2026 een dag voor de eeuwigheid in de Nederlandse sporthistorie? Het is D-day voor Rico Verhoeven, die in Egypte tegen Oleksandr Usyk vecht. „We moeten nog één stap zetten om écht geschiedenis te schrijven. Niet alleen voor Rico zelf. Ook voor Nederland.”
» Brabants Dagblad
vrijdag 22 mei 2026, 14:44 uur
Oud-bokser Rudy Koopmans duimt voor Rico Verhoeven: ‘Maar hij is eigenlijk kansloos tegen Usyk’
BN DeStemMet het gevecht van Rico Verhoeven zaterdagavond tegen wereldkampioen Oleksandr Usyk is Nederland weer even in de ban van boksen. Net als in de tijd van Rudy Koopmans (78), begin jaren 80 de beste bokser van Europa. Koopmans hoopt ‘op een sprookje’ voor Verhoeven, maar dat is tegen beter weten in.
» BN DeStem



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Nederland

13 juni 16:54Samen Internationale zingen en ook voor de vegans is er worstenbrood: zo verliep geboortecongres PRO
13 juni 15:44Japanse keizer en keizerin kijken WK-wedstrijd Nederland-Japan op kasteel Het Oude Loo
12 juni 18:31Rutte tijdens coronaverhoor: 'Enorme ruzies gehad onderling'
12 juni 12:54Mogelijk nieuwe treindienst in Gelderland
12 juni 12:38Veel vrouwen missen gentest en krijgen mogelijk onnodig chemo
12 juni 11:38Met één klik in de schulden door TikTok Shop: ’Jongeren kopen rommel van influencers’
12 juni 07:05Proefboringen in zoutkoepels Noord-Nederland na 50 jaar weer op de agenda: hoe kan dat? | opinie
11 juni 21:0075 jaar na hun komst hopen Molukse Nederlanders op erkenning: 'Eindelijk'
11 juni 15:01Hup Holland Hup of Bafana Bafana: Utrechtse Jess en Emilio zijn allebei voor een ander team
11 juni 14:36Voor het eerst in twintig jaar minder internationale studenten in Nederland: ‘Geen toeval’
11 juni 10:59Duitse bondspresident op staatsbezoek in Nederland
10 juni 20:36Pissige bestuurders: uitstel wegenonderhoud in Noord-Nederland is onacceptabel
10 juni 19:55Waarom Nederland luchtalarm behoudt: 'Oekraïners verklaarden ons voor gek'
10 juni 18:05Organisaties kritisch op plan pepperspray Van Weel
10 juni 16:30Gasopslag in Norg meest gevuld, maar Gasunie waarschuwt: 'Voorraad in Nederland is te laag'
10 juni 12:06TenneT: Nederland kan in 2030 niet meer aan stroomvraag voldoen
10 juni 11:56Nederland wil strengere regels voor nieuwe EU-lidstaten om ’Hongaarse toestanden’ te voorkomen
10 juni 11:44Pas op: code geel afgekondigd met kans op hagel en harde windstoten
10 juni 07:00Alle Tilburgse verdachten voorlopig vrij na aanslag synagoge
9 juni 20:44De rijkste gemeente van Gelderland is te arm om te kunnen blijven bestaan
RSS.