menu
zoek

Nieuws Nederland

Forse stijging verkeersongevallen: dit was in 2023 de gevaarlijkste gemeente van Nederland

dinsdag 14 januari 2025, 06:15 uur

Het aantal verkeersongevallen in het Nederlandse verkeer is flink toegenomen en opgelopen naar ruim 134.000 incidenten in 2023. Dat is een stijging van 9,8 procent ten opzichte van het jaar ervoor. De verschillen per provincie zijn groot.

» Brabants Dagblad



dinsdag 14 januari 2025, 06:15 uur
Forse stijging verkeersongevallen: dit is de gevaarlijkste gemeente van Nederland
de GelderlanderHet aantal ongevallen in het Nederlandse verkeer is flink toegenomen en opgelopen naar ruim 134.000 incidenten in 2023. Dat is een stijging van 9,8 procent ten opzichte van het jaar ervoor. De verschillen per provincie zijn groot.
» de Gelderlander
maandag 13 januari 2025, 11:40 uur
Sterke stijging faillissementen in Nederland met Overijssel als uitschieter, hoe kan dat?
de StentorHet aantal faillissementen is in 2024 flink toegenomen ten opzichte van 2023. Volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) werden vorig jaar bijna 4300 bedrijven failliet verklaard. Aan de faillissementkaart van Nederland valt een zaak op: Overijssel.
» de Stentor
maandag 13 januari 2025, 11:18 uur
Overijssel het faillissementenkerkhof van Nederland? Procentueel gezien grootste stijger
RTV Oost2024 was voor ondernemend Overijssel een gitzwart jaar. Maar liefst 326 bedrijven gingen in onze provincie op de fles en dat is een stijging van bijna 70 procent ten opzichte van een jaar eerder. Daarmee torent de Overijsselse faillissementenstijging boven de rest van Nederland uit, blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
» RTV Oost



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Oost
Foto: de Gelderlander

Meer nieuws uit Nederland

5 februari 09:22Tijdens feestavond in nachtclub Ibiza wordt drugsbaron Eddie (23) uiteindelijk opgepakt
5 februari 07:00Transferbalans: record Feyenoord, reparatiewerk Ajax en Bosz en Stewart onder vergrootglas bij PSV
5 februari 01:12Deadline Day: PSV huurt Malacia • Rottier vertrekt
4 februari 20:07Melloney wint NK Broodbeleggen met broodje Elvis
4 februari 16:30‘Handelsoorlog Trump minder zwart-wit dan het lijkt’
4 februari 15:45Ongehoord Nederland zoekt man of vrouw, ’geen X’, OM doet onderzoek naar discriminatie
4 februari 13:25Brussel tikt Nederland op vingers vanwege waterkwaliteit
4 februari 10:37Deadline Day: Akkoord Malacia en PSV • Willem II-aanvaller naar Roda JC
4 februari 10:21NVWA neemt in januari bijna 66.000 illegale vapes in beslag
3 februari 16:26Urgenda in gesprek met boeren Noord-Nederland voor totaal andere ‘7-vinkjes-landbouw’
3 februari 12:09Grootste stijging van kankergevallen in provincie Utrecht
2 februari 13:20Slingerende snelheidsduivel na ’lange achtervolging met 25 politiewagens’ ingerekend
2 februari 12:00Vergeten watersnood van 1825: waarom de grootste natuurramp van de eeuw uit ons geheugen verdween
31 januari 17:17Eerste twintig Syriërs zijn vrijwillig teruggekeerd na val Al Assad
31 januari 12:46Nederland gaat Sierra Leone snel om uitlevering van 'Bolle Jos' vragen
30 januari 23:25Nederland doet in topweek uitstekende zaken in strijd om twee vaste tickets voor Champions League
29 januari 19:30Slachtoffers lawine in Frankrijk komen niet uit Nederland, maar uit Noorwegen
29 januari 18:00Automobilist zonder rijbewijs veroorzaakt dodelijk ongeval: dit is zijn straf
29 januari 16:21Griep grijpt verder om zich heen: officieel griepepidemie in Nederland
29 januari 07:00Succes van Liverpool beangstigt Arne Slot niet: ‘In deze job heb je niet eens tijd voor angst’
RSS.