menu
zoek

Nieuws Nederland

Assistent-bondscoach Hongarije onwel in Arena, wedstrijd kort stilgelegd

zaterdag 16 november 2024, 21:46 uur

De wedstrijd Nederland - Hongarije is vanavond kort stilgelegd vanwege een medische noodsituatie met de Hongaarse assistent-coach Adam Szalai. Hij is uiteindelijk in stabiele toestand per brancard weggebracht. 

» RTV N-H



zaterdag 16 november 2024, 21:15 uur
Duel Oranje tijdelijk onderbroken om medische redenen, toestand Hongaar Ádám Szalai stabiel
BN DeStemHet Nations League-duel tussen Nederland en Hongarije werd na acht minuten stilgelegd door een medische noodsituatie op de bank bij de bezoekers. Oud-international en assistent-trainer Ádám Szalai (36) werd gereanimeerd en per brancard afgevoerd. Zijn toestand is stabiel.
» BN DeStem
zaterdag 16 november 2024, 21:15 uur
Duel Oranje tijdelijk onderbroken om medische redenen, toestand Hongaar Ádám Szalai stabiel
Brabants DagbladHet Nations League-duel tussen Nederland en Hongarije werd na acht minuten stilgelegd door een medische noodsituatie op de bank bij de bezoekers. Oud-international en assistent-trainer Ádám Szalai (36) werd gereanimeerd en per brancard afgevoerd. Zijn toestand is stabiel.
» Brabants Dagblad
zaterdag 16 november 2024, 07:22 uur
Wekdienst 16/11: Intocht Sinterklaas • Nederland-Hongarije in Nations League
NOSGoedemorgen! Vandaag is de landelijke intocht van Sinterklaas in Vianen. En het Nederlands elftal speelt in de Nations League tegen Hongarije.
» NOS
zaterdag 16 november 2024, 07:00 uur
Sinterklaas komt aan in Nederland: hoe goed zing jij deze liedjes mee?
de StentorSinterklaas komt aan in Nederland! Hoe goed ken jij de tekst van deze liedjes?
» de Stentor



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV N-H
Foto: NOS
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Nederland

5 februari 09:22Tijdens feestavond in nachtclub Ibiza wordt drugsbaron Eddie (23) uiteindelijk opgepakt
5 februari 07:00Transferbalans: record Feyenoord, reparatiewerk Ajax en Bosz en Stewart onder vergrootglas bij PSV
5 februari 01:12Deadline Day: PSV huurt Malacia • Rottier vertrekt
4 februari 20:07Melloney wint NK Broodbeleggen met broodje Elvis
4 februari 16:30‘Handelsoorlog Trump minder zwart-wit dan het lijkt’
4 februari 15:45Ongehoord Nederland zoekt man of vrouw, ’geen X’, OM doet onderzoek naar discriminatie
4 februari 13:25Brussel tikt Nederland op vingers vanwege waterkwaliteit
4 februari 10:37Deadline Day: Akkoord Malacia en PSV • Willem II-aanvaller naar Roda JC
4 februari 10:21NVWA neemt in januari bijna 66.000 illegale vapes in beslag
3 februari 16:26Urgenda in gesprek met boeren Noord-Nederland voor totaal andere ‘7-vinkjes-landbouw’
3 februari 12:09Grootste stijging van kankergevallen in provincie Utrecht
2 februari 13:20Slingerende snelheidsduivel na ’lange achtervolging met 25 politiewagens’ ingerekend
2 februari 12:00Vergeten watersnood van 1825: waarom de grootste natuurramp van de eeuw uit ons geheugen verdween
31 januari 17:17Eerste twintig Syriërs zijn vrijwillig teruggekeerd na val Al Assad
31 januari 12:46Nederland gaat Sierra Leone snel om uitlevering van 'Bolle Jos' vragen
30 januari 23:25Nederland doet in topweek uitstekende zaken in strijd om twee vaste tickets voor Champions League
29 januari 19:30Slachtoffers lawine in Frankrijk komen niet uit Nederland, maar uit Noorwegen
29 januari 18:00Automobilist zonder rijbewijs veroorzaakt dodelijk ongeval: dit is zijn straf
29 januari 16:21Griep grijpt verder om zich heen: officieel griepepidemie in Nederland
29 januari 07:00Succes van Liverpool beangstigt Arne Slot niet: ‘In deze job heb je niet eens tijd voor angst’
RSS.