menu
zoek

Nieuws Nederland

Code geel vanwege onweer, grote drukte op de weg verwacht

maandag 18 september 2023, 16:47 uur

In verband met enkele stevige onweersbuien geldt in alle provincies van Nederland maandagavond code geel. Het KNMI verwacht ook morgenmiddag nog zware windstoten.

» de Gelderlander




maandag 18 september 2023, 15:59 uur
Code geel vanwege onweer in Brabant, ook kans op hagel en windstoten
BN DeStemIn verband met enkele stevige onweersbuien geldt in alle provincies van Nederland maandagavond code geel. Ook worden in Brabant hagel en windstoten verwacht. Het KNMI voorspelt ook voor morgenmiddag nog zware windstoten.
» BN DeStem
maandag 18 september 2023, 15:59 uur
Code geel vanwege onweer in Brabant, ook kans op hagel en windstoten
Brabants DagbladIn verband met enkele stevige onweersbuien geldt in alle provincies van Nederland maandagavond code geel. Ook worden in Brabant hagel en windstoten verwacht. Het KNMI voorspelt ook voor morgenmiddag nog zware windstoten.
» Brabants Dagblad



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Nederland

24 september 16:50Christophe Laporte houdt Wout van Aert van Europese titel in Drenthe, brons voor Olav Kooij
23 september 21:49Sep (13) uit Tilburg samen met Jasmijn namens Nederland naar Junior Eurovisie Songfestival
22 september 20:35Technieksector richt zich op jongeren: 'Imago dat het vies werk is, klopt niet'
21 september 21:45‘Ruim twee keer zoveel meldingen over seksueel wangedrag op universiteiten’
20 september 17:49Fotograaf Erwin Olaf (64) onverwachts overleden na longtransplantatie
20 september 09:52Somber beeld staatssecretaris Marnix Van Rij: 'Nederland leeft op te grote voet'
20 september 06:30Miljarden extra voor Defensie (en Oekraïne), maar Navo-norm wordt wéér niet gehaald
19 september 19:09Feyenoord wint en een scorende keeper in Italië: bekijk hier alle samenvattingen van de CL
19 september 15:36Studenten RuG winnen internationale wedstrijd met zelf ontworpen Marsrover
19 september 14:55Arnhemmer naar huis na twee maanden 'onterecht' in Spaanse cel
19 september 14:07Koning: 'Nederland oogt aantrekkelijk, maar blijf werken aan bestaanszekerheid'
18 september 17:49Exclusief live te bekijken op deze site: EK honkbal met Nederland als topfavoriet voor de titel
18 september 16:47Code geel vanwege onweer, grote drukte op de weg verwacht
17 september 22:49Finalist Sterkste Vrouw net buiten podium: 'Vierde plek, met ruimte voor heel veel meer'
16 september 13:23Faissal Taghi wordt door Dubai uitgeleverd (of niet?) (UPDATE)
16 september 09:22Nieuwe camera's en nieuwe plekken: 51 Utrechtse flitspalen vervangen en verplaatst
14 september 11:32Ook België en Duitsland doen onderzoek naar stralingsgevaar iPhone 12, Nederland wacht af
14 september 07:00Nederland aangeklaagd voor rol rond opgepakte Tilburger in Spanje, Kamer wil opheldering Yesilgöz
13 september 14:25Eén op de drie internationaal afgestudeerden blijft in Nederland om te werken
12 september 19:15Opstoppingen, stofwolken en chaos: in een lange colonne gaan in Marokko helpers de bergen in
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?